Skocz do zawartości

Suzuki rmx 125.Problem z częściami


Żwirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak napisałem w temacie mam problem z częściami do mojego Suzuki 2t rmx 125cm 2002rok motocykl był sprowadzony z Włoch.Części które potrzebuje to: komplet uszczelek do silnika, wał korbowód i tłok.Szukałem już części w paru sklepach i nigdzie nie znalazłem części o tych samych parametrach co moje np.mój tłok którego potrzebuję to Vertex B 53.96 z jednym pierścieniem w każdym sklepie mieli takie ale żadnego z jednym pierścieniem najczęsciej z dwoma,wszystkie uszczelki które oglądałem (wg.sprzedawców do mojego modelu) nie pasowały.Czy mógłby mi ktoś ewentualnie polecić jakichś dostawców części oraz czy można zamiast tłoka z jednym pierścieniem włożyć tłok z dwoma?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.partzilla.com/parts/search/Suzuki/Motorcycle/2002/RM125/CRANKSHAFT/parts.html

 

zamawialem kalmoty do xr , fakt ze z usa ,ale przyszlo po dwoch tygodniach profesionalnie zapakowane, polecilem znajomemu , nie narzekal, powyzej 150euro placisz cło, czesci sprzedaja oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części, to nie chcę się zbytnio wypowiadać, bo nie mam rozeznania i wiedzy, a co do tłoka, to śmiało możesz zakładać z dwoma, byle tylko był przeznaczony do RMX-a 125. Najogólniej - różnica między dwoma a jednym pierścieniem jest taka, że na jednym silnik osiąga wyższe obroty ale minimalnie szybciej się zużywa, a na dwóch mamy większą "szczelność" układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, problem części już załatwiłem a nie wiecie moży czy po uszkodzeniu wału wchodzi w grę wymiana sforznia i zrobienie szlifu czy muszę kupić nowy wał?

Edytowane przez Żwirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...