Skocz do zawartości

wrzesień 2013 latanie - enduro - cross Radom


Misiek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, przypadkiem natknąłem się na temat.

 

Lata nas sporo, wierzbica, koniówka, elektrociepłownia, krychnowice, obwodnica południa, podjazdy w lesie za stawam, tor pionki i inne wypady praktycznie co pare dni/ tydzień.

 

Mam stworzoną grupę ludzi co lataja w okolicach:

 

https://www.facebook.com/groups/287844381318782/

 

 

dzwońcie jak cos ja zawsze chętny na wyjazd, jestem spod koniówki: 666 112 342

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio, super, czyli cuś tego będzie bo już miałem zabrać swój motór i wracać do lublina :) he he żartuję oczywiście



fakt, mało osób lata na crosach albo gdzieś się ukrywają, warto chyba stworzyć grupę i śmigać wspólnie :) to w końcu też motocykliści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, mi teraz jakaś konfernecja wypadła ale sobota za tydzień muszę !! już będzie ciepłi tj 12 października, dzwońcie jak będzie latanie 509 891 609



zajebiście :) już nie będę sam pchał moto :)



Mam trochę nowych informacji na temat toru w cerekwi na wapiennej :) Ryszard, chciałby żebyśmy mu pomogli w naprawie toru, podobno nawiózł 300 wywrotek ziemi żeby go podnieść ale woda dalej stoi,,,,potrzebuje naszej pomocy fizycznej i ewentualnie kogoś ze spychem żeby tą ziemię na kopach rozsunąć...jak macie ochotę :) stworzyć z naszą pomocą nasz wspólny tor to ...można coś pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I to mi sie podoba, teraz jest z kim polatać, odzywają się do mnie tacy sami amatorzy, którzy chcą polatać a doświadczenia brak :) w naszym gronie jest ono nie potrzebne :)

wystarczy motocykl, ubiór dla bezpieczenstwa, dużo chęci do jazdy i nie bycie "bucem"

coś trza w końcu robić :) najgorszy problem z transportem ale jakoś się ten temat przegryzie..

także w razie cuś pytajcie piszcie, pozdro

 

post-72998-0-51284900-1382473977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...