Skocz do zawartości

yzf 750r 96' problemy..


easyrider89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

mam problem z moim sprzetem

wariuje mi obrotomierz

sytuacja wyglada tak ,ze podskakuje do 7tysiecy po czym zatrzymuje sie na 1,5k obrotow i spada do zera

 

sytuacja miala miejsce po tym jak motocykl stal na deszczu obfitym 2h ,ale pozniej normalnie jezdzil

po 30min podjechalem pod dom i calkowicie zdechl

 

wszystko ogarnalem i odpalil , polecialo sporo dymu bialego z wydechu i odpalil

ale teraz zostal mi problem z tym obrotomierzem i spadaniem z obrotow

czasami obroty na jalowym same sie podnosza

 

lewe powietrze na pewno to nie jest ,bo wszystko szczelne

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wskazówka również „szaleje” na włączonym zapłonie (bez odpalania silnika) tzn. skacze do 7 tys. obr. i spada w pozycję wyjściową po około 2-3 s. ? Jeśli tak, to jest to samo diagnostyka tak jak w Thunderace. Kod o wartości 7000 oznacza odłączenie bądź zwarcie w zasilaniu serwomotoru sterującego otwarciem zaworu exup. Druga opcja to zablokowanie serwomotoru co również skutkuje odłączeniem jego zasilania w celu ochrony przed przepaleniem.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wskazówka również „szaleje” na włączonym zapłonie (bez odpalania silnika) tzn. skacze do 7 tys. obr. i spada w pozycję wyjściową po około 2-3 s. ? Jeśli tak, to jest to samo diagnostyka tak jak w Thunderace. Kod o wartości 7000 oznacza odłączenie bądź zwarcie w zasilaniu serwomotoru sterującego otwarciem zaworu exup. Druga opcja to zablokowanie serwomotoru co również skutkuje odłączeniem jego zasilania w celu ochrony przed przepaleniem.

Pozdrawiam

 

 

 

Dzieki za odpowiedz

ZNam te funkcje diagnostyczne

 

U mnie pokazuje takze na wlaczonym zaplonie

Czasami obroty zaskocza i pokazuje ,ale przez chwile , podczas jazdy

Watpie ,ze to kwestia exupa ,bo exup dziala swietnie i nic sie nie psuje , natomiast nie dziala mi rezerwa i podejrzewam ,ze to kwestia

czujnika rezerwy...

 

Da sie jakos zmostowac to zeby sprawdzic czy to czujnik ?

Edytowane przez easyrider89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...