Skocz do zawartości

Piaseczno Grójec Ursynów - miejsce do ćwiczeń


gliderforester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam ten plac pod Grójcem wygląda, da się tam poćwiczyć?

 

O jaki plac Ci chodzi? Może coś fajnego :).

 

 

Chriss w większość miejsc gdzie są malowane linie są użyte 'śliskie' farby. Szczególnie przy takiej pogodzie czyli szaro-burej.

Co do miejsc jest jeszcze plac na Marywilskiej (przy tych halach sprzedazowych). Tam w jeden dzien (chyba w czwartek) wieczorem organizowane są cwiczenia gymkhanowe. Mozna sobie pocwiczyc slalom, wąskie zawracanie itp itd....

Na tyle to wiem ale widzę, że jak tam nie pojadę to się nie przekonam jak jest :). Bo np. w makro jeżdżę po liniach ale są one przetarte i jest OK :).

 

A na tym placu jak jest w dni powszednie, jest tam jakieś miejsce na ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A na tym placu jak jest w dni powszednie, jest tam jakieś miejsce na ćwiczenia?

 

rozumiem że pytasz o marywilską? Jeśli tak to jest tam dużo miejsca do ćwiczenia. generalnie na tyłach hali marywilskiej na terenie parkingu przynależącego do tejże hali w samym rogu przy tylnym wyjeździe znajduje się plac manewrowy hondy motorista. Plac stoi na wciąż (do końca sezonu nauki ale kiedy nastąpi koniec tylko pracownicy hondy motorista mogą powiedzieć) i jak nie ma kursantów to można korzystać z placu. Jak są to i tak jest tam parę nadmiarowych małych pachołków ktore można sobie rozstawić z boku placu. A z boku placu zawsze jest dużo miejsca bo parking jest duży a więkoszść aut pcha się pod samą halę i tym sposobem zostawia przestrzeń 3,4 razy większą niż zajmuje sam plac nauki. Tyle razy ile tam byłem to za każdym razem było mnóstwo przestrzeni do ćwiczenia;) ale może po prostu miałem szczęście :) jedź sprawdź i oceń sam :)

Edytowane przez Jarzombek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do Motoristy to polecam pominięcie pracowników i kontakt tel. bezpośrednio z Przemkiem Budnickim (współwłaściciel), na pewno się dogadacie :).

 

 

Btw. gliderforester - ćwiczyłeś mały placyk manewrowy w Piasecznie obok gimnazjum w Al.Kalin? Wieczorami stoi pusty. Do ósemek itp. Al. Kalin też dobra do nauki, ruch znikomy, nawierzchnia równa, wzniesienia, hopki, zakręty, uliczki + placyk, czyli wszystko co potrzebne do nauki :)

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

rozumiem że pytasz o marywilską? Jeśli tak to jest tam dużo miejsca do ćwiczenia. generalnie na tyłach hali marywilskiej na terenie parkingu przynależącego do tejże hali w samym rogu przy tylnym wyjeździe znajduje się plac manewrowy hondy motorista. Plac stoi na wciąż (do końca sezonu nauki ale kiedy nastąpi koniec tylko pracownicy hondy motorista mogą powiedzieć) i jak nie ma kursantów to można korzystać z placu. Jak są to i tak jest tam parę nadmiarowych małych pachołków ktore można sobie rozstawić z boku placu. A z boku placu zawsze jest dużo miejsca bo parking jest duży a więkoszść aut pcha się pod samą halę i tym sposobem zostawia przestrzeń 3,4 razy większą niż zajmuje sam plac nauki. Tyle razy ile tam byłem to za każdym razem było mnóstwo przestrzeni do ćwiczenia;) ale może po prostu miałem szczęście :) jedź sprawdź i oceń sam :)

Jak się ociepli to podjadę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja na początku zeszłego sezonu odwiedziłem Motopark Ułęż na doszkalaniu u Kulika. 5 godzin ćwiczeń i wariactwa na torze ( po ćwiczeniach na małych prędkościach robiliśmy parę kółek na "przechłodzenie" silnika ) bardzo dużo mi dało. Przede wszystkim składanie się w zakrętach na wyższych prędkościach. A co do miejsca to wiadomo, że tor zamknięty i to na terenie byłego lotniska, pod okiem instruktorów... Same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zgadza się polecam Kulika !!! Spędziłem sporo godzin ;) w jego szkole - jestem bardzo zadowolony i jak będę miał chwile to wybieram się do niego ;). Ale przy okazji ćwiczę sam ponieważ nie zawsze mam czas na umówione spotkania. Ostatnio się przeprowadziłem koło Tarczyna i dlatego szukam jakiegoś placu blisko. Teraz ćwiczę czasami w Markach na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...