Skocz do zawartości

CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ COŚ O APRILLI RS 80


Gość SASIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

witam!

sam jetem posiadaczem aprili rs (1993) ale 50,jestem z niej bardzo zadowolony chociaz mam ja od 5 miechow.

Aprilia robi bardzo dobre i zywotne silniki i maja najwieksze moce(yamaha tzr,derbi gpr,riejurs1 i inne scigacze wymiekaja przy RS-kach w swoich pojemnosciach)Aprilia rs 50,80,125 robi silniki 1 cylindrowe i poprostu sie nie nadaja na dlugie trasy bo zdychaja(chociaz sa chlodzone ciecza!!!!!).Ja swoja nie jechalem w dlugiej trasie bo wiekszosc ludzi mi to odradzala chociaz widzialem ludzi wracajacych na zwyklych skuterach do Warszawy.Aprilie 50ccm jada ok.100km/h a 80 to 120-130 chociaz widzielem RS-ke jadaca 140-150(osiagi zblizone to 125ccm).

Naprawde polecam bo jezdzi mi sie bardzo dobrze chociaz jest to moj pierwszy jednoslad w zyciu a mam niecale 15 lat.

www.aprilia.prv.pl

www.aprilia.waw.pl

http://mrsopel.w.interia.pl

moze sie kiedys sprawdzimy nasze RS-ki gdzies na prostej.

ja za swoja dalem 4600(93rok) i jest do dopieszczenia.

osiemdziesiatki sa drozsze chocia wolalbym kupic 50ccm pojezdzic i kupic kit tuningowy 80ccm wyscigowy za 850zeta lub normalny za ok.600zl.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam swoja Aprilke RS 50 od wrzesnia i motorek po prostu wymiata, na NIEszczescie jest jeszcze zablokowana ale juz niedlugo, poza tym to byla okazja bo mam rocznik 1997 i dalem za nia 4500zl a stan idealnt tylko musialem z Niemiec sprowadzac jak masz takie mozliwosci sprowadzenia to looknij na www.ebay.de i tam poszukaj, z tego co wiem to 80 chociaz troche mocniejsze to silniki wysiadaly, ale to tylko plotki, trzeba bedzie kiedys zorganizowac zlot RS-ek bo tak to sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i?ja jeszcze nie probowalem jezdzic po 200kilosow i niewiem czy chce nawet katowac moja rs-ke.

a ten zlooot to bardzo dobry pomysl!!!tylko trzeba znalezc ludzi na rs-kach bo tak naprawde to jest ich bardzooo malo :) :) :)

ja bede na paradzie na rozpoczeciu sezonu rs-ką i moze tam sie spotkamy...

pozdrawiam

a 3 marca(parada) 3 stopnie!!! :flesje: :flesje: :)

ale i tak bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jazda 50ccm to dla silnika zabojstwo i juz!

jeden cylinder to jeden cylinder!nie mozna na nim daleko i dlugo jezdzic!

pewnie jak robiles te 200km na 50ccm chlodzonej powietrzem to jechales 20-30kmh.Tak? :lol: :) :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...