Skocz do zawartości

Sportster 1200


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiesz, ja juz stary jestem, jak bylem w Twoim wieku, to moje pokolenie i to starsze uwazalo tak jak to przedszawilem. Ty natomiast uwazasz inaczej, No coz, wydaj wiec moze ponad 12 000 €, jak cie sie spieprzy i przez Minimum dwa tygodnie bedziesz na glodzie, to zobaczymy co wtedy powiesz.

 

Zobaczymy jeszcze jak szybko HD sie z naprawa uwinie, bo z kazdym dniem gosciu bardziej zgrzeta zebami i zastanawia sie czy dalej brnac w temat HD.

 

:crossy:

co nas to obchodzi czy koleś zgrzyta zębami, twoich mądrości już pewnie się nasłuchał.

niech sobie kupi niemiecki motor to będzie szczęśliwy, no chyba że mu go ukradną, różne wypadki losowe dotykają motocyklistów.

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, ja juz stary jestem, jak bylem w Twoim wieku, to moje pokolenie i to starsze uwazalo tak jak to przedszawilem. Ty natomiast uwazasz inaczej, No coz, wydaj wiec moze ponad 12 000 €, jak cie sie spieprzy i przez Minimum dwa tygodnie bedziesz na glodzie, to zobaczymy co wtedy powiesz.

 

Zobaczymy jeszcze jak szybko HD sie z naprawa uwinie, bo z kazdym dniem gosciu bardziej zgrzeta zebami i zastanawia sie czy dalej brnac w temat HD.

 

:crossy:

Wyobraź sobie, że wydałem i mam świadomość, że coś się może spieprzyć. I nie uwierzysz, ale pozwala mi to dalej spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nas to obchodzi czy koleś zgrzyta zębami, twoich mądrości już pewnie się nasłuchał.

niech sobie kupi niemiecki motor to będzie szczęśliwy, no chyba że mu go ukradną, różne wypadki losowe dotykają motocyklistów.

 

Lysy lancuch popuscil, ze do kompa masz dojscie ?

Choc podejrzewam, ze to wlasnie Lysy podpiol sie pod Konto malejMi, bo ponizej kostek pisze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lysy lancuch popuscil, ze do kompa masz dojscie ?

Choc podejrzewam, ze to wlasnie Lysy podpiol sie pod Konto malejMi, bo ponizej kostek pisze.

 

:crossy:

na razie ks, jutro zabieramy nasze badziewie na trasę myślę że te ok.2000tyś km polskich dróg im nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozwala podejrzewać, że komputer w tym HD był niemiecki :D

 

I oczywiscie dasz sobie za ta teze jajka obciac. :icon_mrgreen:

 

KS-rider a mi popsuł się niemiecki pojazd 5 km za bramą dealera. Około 8 minut po odbiorze. Kosztował tyle co kilka nowych Harleyów (nie Sportsterów) czy BMW. I czego to dowodzi? :cool:

 

To zalezy od tego Co Ty zrobiles, na ile znales prawo handlowe a co wazniejsze jak bardzo byles najarany na ten pojazd.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I o

To zalezxy od tego Co Ty zrobiles, na ile znales prawo handlowe a co wazniejsze jak bardzo byles najarany na ten pojazd.

 

:crossy:

 

Nie rozumiem? Awaria miała związek z moją znajomością/nieznajomością prawa handlowego czy kodeksu cywilnego? Z chęcią posiadania w/w pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ublizajac Ci, wez uzupelnij Profil zwlaszcza wiek, bo nie wiem, czy warto Ci to tlumaczyc.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisalem i nie zrozmiales, tyle, ze to ja pytalem a pytaniem na pytanie to nie rozmowa.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki miałeś cel misji pisząc tę całą historię rzekomego kursanta? To ja mam teraz się wbić na forum VStara i napisać, że kolega kupił i mu siadła cała elektryka po 1 dniu jazdy? I co to wniesie? Staram się zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks, a jesteś pewien, że nowego tego HD kupił? Bo w nowych dysz już chyba nie montują... Może on drugi taki specjalista jak i ty?

 

Wysiald modul, a o tym, ze kupil nowego to chyba pisalem. Naprawde trzeba wszystko kwestionowac ?

 

Düse -> dysza, tyle, ze nie dodalem, ze Einspritzt

 

rzekomego kursanta

 

Wiesz, moze bym i odpowiedzial, ale jezeli ktos juz na samym poczatku kwestionuje to co pisze, to niestety niemam zamiaru prowadzic z nim dyskusji, bo i tak do niego nie dojdzie.

 

MNie na marginesie zawsze zastanawial fakt napisania przez Mickiewicza " Pana Tadeusza " nie abym sie do niego porownywal, ale do dzis zastanawiam sie co chcial przekazac ?

 

Jak czytam te posty, to niestety nasowa mi sie co najwyzej to

 

http://www.google.de/imgres?um=1&sa=N&biw=1200&bih=541&hl=de&tbm=isch&tbnid=7Z19sLeRfCtalM:&imgrefurl=http://lubczasopismo.salon24.pl/rodzynkizzakalca/post/363051,orzel-w-depresji&docid=kRaGz-7rsQlJOM&imgurl=http://img836.imageshack.us/img836/892/30140224525086219726914.jpg&w=500&h=384&ei=8O8gUoiBMsbTtAaCzICYAg&zoom=1&iact=rc&dur=2&page=1&tbnh=138&tbnw=179&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:0,s:0,i:82&tx=83&ty=52.142852783203125

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...