Skocz do zawartości

Yamaha Fazer S2 ABS 2008r + Gratisy


bojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania Yamahę FZ6 Fazer S2 z ABS. Zarejestrowany w Październiku 2008. Jestem jego drugim właścicielem (pierwszym w kraju). Przejechałem nim ok 4500km.

Motocykl przeszedł gruntowny przegląd w ASO (serwis jak na 10k KM), wymienione płyny, filtry + naciąg łańcucha.
Garażowany w ocieplonym garażu (dom jednorodzinny), dodatkowo wyciągnięty kabel z akumulatora w celu jego podładowania w okresie zimowym. Używany sporadycznie, do spokojnej jazdy, głównie na weekendowe wypady.

Poza sezonem stał na stópce centralnej, napompowane koła, regularnie odpalany, zalany pod korek.

Nie zaliczył żadnych upadków ani szlifów. Jedyna widoczna rysa jest na uchwycie dla pasażera, którą stworzyłem nieumyślnie sam wyjeżdżając z garażu.

W związku z notorycznym brakiem czasu, z ogromnym bólem serca jestem zmuszony do sprzedaży motocykla.
Oddam w dobre ręce, mam nadzieję że sprawi komuś wiele radości.

Dodatkowo w zestawie:

  • podłączone kable z akumulatora w celu łatwego podładowania akumulatora (akumulator w 100% sprawy, odpala za 1szym razem). Szczególnie przydatne w zimie jeśli chcemy mieć pewność, że nasz akumulator się nie rozładuję, a jak wiadomo ściąganie całego baku nie należy do najprzyjemniejszych czynności.
  • blokada na tarczę z Alarmem Xena XX10 (kolor żółty)
  • zestaw instalacyjny do podłączenia drugiej lampy (uruchomienie 2 z 3 żarników w światłach długich. po przełączeniu na światła długie zapalają się wszystkie żarniki. Nie oślepia to innych kierowców)
  • Zestaw naklejek ozdobnych na obręcze felg (w kolorze malowania motocykla)
  • podgrzewane manetki
  • pełen bak paliwa :)
  • komplet dokumentów, 3 kluczyki, karta pojazdu.

Motocykl po przeglądzie i z ważnym OC do czerwca 2014 !

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie bądź mailowo - 506 135 700.
Dodatkowe informację, VIN, czy zdjęcia mogę przesłać na maila.

 

Cena 15 800 zł do negocjacji.

Link do ogłoszenia: http://allegro.pl/yamaha-fz6-fazer-s2-abs-gratisy-i3409389499.html

 

post-43400-0-93971600-1374921070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...