Skocz do zawartości

KTM EXC 250 4t 2010r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam icon_smile.gif Nie posiadam jeszcze wozidła , ale mam zamiar kupić motocykl od znajomego mianowicie KTM-a EXC-F 250 4t z 2010 r w malowaniu red bulla . Będzie to mój pierwszy motocykl icon_smile.gif. Powiedzcie mi koledzy na co mam brać uwagę podczas oględzin tego motocykla, jakie są jego usterki i w jakich zawodach mógłbym nim wystartować , ponieważ póki co jestem zielony w temacie. Czy ta maszyna będzie dobra dla mnie mam 183 wzrostu 82kg i 21 lat. Jedyne co mnie zastanawia to fakt , że w tym motocyklu brakuje licznika. Bądźcie dla mnie wyrozumiali icon_smile.gif i co wgl sądzicie na temat tego motocykla. Mało jest wątków na temat tego modelu z tego rocznika dlatego pytam. Pozdrawiam Paweł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

temat dość stary ale...

To będzie wręcz idealny motocykl na początek.

Generalnie jak nie ma licznika to zobacz w jakim rozmiarze ma tylne koło. Powinno być 18 cali. Jeżeli jest 19 to znaczy że to jest crossówka.

Crossówka = mniej biegów, ostra charakterystyka oddawania mocy, dużo mniejsza żywotność silnika.

Enduro dużo lepiej by się spisało na początek. Poza tym będzie zarejestrowany w przeciwieństwie do crossa.

Co do stanu technicznego to tak jak każdy motor tego typu, trzeba wszystkim szarpać i kiwać na boki i na żadnym ruchomym łączeniu nie powinno być luzów.

Co do silnika to jak się nie znasz to i tak nic nie stwierdzisz na słuch ani na dotyk więc lepiej żeby znajomy był w miarę uczciwym człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...