Skocz do zawartości

Kupno nowego moto 125 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i gości, którzy przeglądają lub będą przeglądać ten temat,
Otóż w zbliżającym się okresie jesienni chciałbym dokonać zakupu nowego motocykla. Jak w temacie będzie to pojazd o pojemności 125 cm3. Jednakże jak wiadomo każdy z Nas w życiu ma jakieś dylematy i niepewność w decyzjach. Moim aktualnym dylematem jest wybór motocykla. Mam do dyspozycji 8-10 tyś. Mogę wybierać pomiędzy wszystkimi 4-sówowymi maszynami i ,,niewysilonych" 2-sówowych setek. Mam na myśli wszelkiego rodzaju Aprilie (SX, RX lub RS). Moje zdanie zmienia się praktycznie codziennie. Aktualnie jeżdżę TZR-ką, ostatnimi czasy zdarza mi się jeźdźić z Suzuki SV 650 i na trasie tą stówką leci to jest przyjemnie tylko fakt faktem TZR-kę się piłuję. Większość czasu jeżdżę z Senda-mi i gdy wjeżdżają na Crossy(mieszkam w Lipnie) to czegość mi w niej brakuję. Wracając do tematu chodzi mi o to czy Wy drodzy forumowicze kierowaliście się jakimiś kryteriami np. Dobra muszę sobie pomyśleć gdzie ja tym będę jeździł, z kim będę jeździł itp. Dodam, że z Senda-mi będę jeździł przez dwa lata.
Proszę o opinię i cenne porady, które by mi pomogły rozwiązać tą niepewność,
Z góry dziękuję,
ciapek20

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...