Jump to content

Bardzo mały rozmiar - ktoś coś widział?


Recommended Posts

Witam,

rozglądam się za kupnem kurtki motocyklowej,co prawda bez szału bo jeszcze trochę czasu pozostanę tylko pasażerem. Mam jednak mały problem - w większości firm rozmiar kończy się na xs,a ja potrzebuję xxs. O ile w podpince xs trzymają się nieźle,to już bez niej jest kiepsko,więc chyba muszę szukać czegoś mniejszego.

Czy ktoś miał podobny problem i wie coś o firmach,w których xs jest naprawdę "małym xs",albo które produkują mniejsze rozmiary? Chyba że zostaje mi tylko coś na zamówienie,a to nie jest możliwe przy zasobności mojego portfela więc wtedy sobie daruję :).

Przymierzałam już kurtki Held, Macna, Seca, Rebelhorn, Alpinestars, Modeka i wszystko w rozmiarze 34 duże.

Do 650zł,więc nowe modele Modeki w rozmiarze 32 odpadają,chyba że nie będę miała wyboru...

Ktoś cokolwiek wie?

 

Link to comment
Share on other sites

Aj już miałam napisać, że Modeka ma niektóre modele od 32. Niestety cena nieco przekracza Twój budżet. Jak się czegoś dowiesz to proszę daj znać. Co prawda kurtkę już mam i właśnie 32 ale wiedza na przyszłość mi się na pewno przyda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...