Skocz do zawartości

Ocena CR 125 afs 2011, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mógłby ktoś doświadczony rzucić okiem na ten motor - http://tablica.pl/oferta/honda-cr-125-afs-2011-igla-sprawdz-kx-rm-sx-yz-250-full-cross-CID5-ID2HmsB.html#43bc394dfb i powiedzieć mi czy warto brać tego crossa?

 

Nie wiem czy jestem naiwny, ale 5,500 za ten rocznik w takim stanie (patrząc na zdjęciach) to chyba niezła okazja? Czy może sie mylę jeśli tak niech ktoś rozwieje moje podniecenie jakimś sensownym powodem.

 

Dodatkowo o co chodzi z tym dopiskiem afs? Nie mam bladego pojęcia co ono oznacza, i może z tego powodu cena motoru jest taka a nie inna? Jeśli chodzi o Hondy to jestem totalnym amatorem i sie na nich nie znam, także tutaj proszę o wytłumaczenie również.

 

Btw. ile wynosi średnie spalanie takiej Crki? Jaki jest jej Vmax? Oraz byłbym wdzięczny jakby osoba która posiada podobną mogła podzielić sie wrażeniami z użytkowania :)

 

UWAGA!

Mieszka ktoś może w Nowym Sączu, lub niedaleko? Jeśli tak to za jakąś tam zapłatą mógłby podjechać i obejrzeć ten motor? Ponieważ mieszkam w Warszawie i mam do niego 370km w jedna stronę Głupio byłoby przejechać tyle km i nie kupić (około 400zł za sama benzynę)

Jeśli jakiś doświadczony raider by sie tam przejechał i sprawdził dla mnie ten motor technicznie, mógłby liczyć na jakieś wynagrodzenie finansowe ~ Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać tutaj, lub priv.

Edytowane przez Barstarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pisać można wszystko, ale czasami się okazuje inaczej po przybyciu na miejsce ;) najlepiej weź ze sobą mechanika i żeby on ocenił stan motyckla, a jeśli chodzi o cene to 5,5 tys. za 2000r. to nie jest niska cena. Nie mam pojęcia co oznacz w motycklu "afs", najlepiej zapytaj właściciela. Spalanie to ok. 12l/ 100km a jeśli chodzi o v-max to w crossach nie chodzi o maksymalną prędkość tylko przyśpieszenie i moc ;)

Edytowane przez Crossik97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://tablica.pl/oferta/honda-cr-125-cr125-cross-zdrowy-silnik-yz-kx-rm-sx-CID5-ID3rKl5.html

Podlepie sie do tematu. Czy moze ktos zobaczyc na ta CR? Chodzi mi o to ze dobry rocznik dobra cena. Z tego co widze tylkni blotnik krzywy, opony wydarte. Jakie moga mnie jeszcze niespodzianki spotkac? z jakim wydatkem musze sie liczyc jezeli bedzie w stanie zlym? 1000zł/ 2000zł? na motpr mam ok 7 tys. Czy pewny remont jego zrobie za cene 2tysiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że zdarte opony czy połamane plastiki to najtańszy defekt jaki cie moze czekac. To sa ekploatacyjne częsci, które się zuzywaja. Ze zdjec nie da sie wiele wyczytać. Na oko nie widac jakichś przerazajacych patentow, ale i tak bez odpalenia i pomacania się nie obejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim kosztem moge sie spotkac jezeli np wlasciciel prawie nic tam nie wymienial? Przyznam ze jestem zielony i mysle ze włoze w motor pare ladnych PLN. Nie wiem napęd slizgi, uszczelniacze do lagow lozyska. Z remontem dalbym rade do 2 tyś? zakładając ze czeka w nim wiele niespodzianek. To co wymienilem to chyba jedyne rzeczy jakie umiem sprawdzic ;D



a moze jest ktos kto sie zna i podjechalby ze mna na niego zobaczyc (z okolic)? Odplatnie oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...