Skocz do zawartości

Suzuki VZ800 Marauder 1997 rok. - zadbany i ubrany ;-)


Gandalf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odsprzedam w dobre ręce, tzn. komuś, kto z sercem podchodzi do jednośladów, mojego Maruderka - Suzuki VZ800 Marauder rocznik 1997

 

Krótki opis:

========

- przebieg na liczniku 30000 km (za 13000 ręczę „głową”, bo tyle zrobiłem od momentu kupna, czyli od grudnia 2009 roku). Poprzedni właściciel sprowadził go z Belgii w Marcu 2008 roku, zarejestrowany w Polsce od Kwietnia 2008

- zachowane oryginalne części (tłumiki, lusterka, oświetlenie, etc. – made in Japan ;-) )

- układ napędowy z większą zębatką przednią (16 zębów)

- zamontowane świece irydowe (bezobsługowe)

- przewody hamulcowe zostały wymienione na „stalowy oplot”, umożliwiający lepszą kontrolę nad siłą hamowania

- zamontowane stelaże boczne, skórzane kufry firmy Kult Motor DRP (usztywniane) oraz tylny bagażnik

- zamontowany gmol przedni ze spacerówkami

- wymienione kanapy w miejscu kierowcy oraz pasażera, na skórzane firmy Mustang USA (kto jeździ w dłuższe trasy, przekona się o ich wygodzie w porównaniu do oryginalnego taboreciku ;-) )

 

Sprzęt zadbany, aczkolwiek noszący ślady używania - ma swoje lata. U mnie nie zaliczył żadnej parkingówki, czy stłuczki. Sprzęt przygotowany do sezonu, w ciągłej eksploatacji, a zatem na pełnym chodzie ;-)

 

W tym roku wymienione:

- klocki hamulcowe (obecnie założone Nissin’y niebieskie)

- olej (motul 5100 10w40) , filt oleju (hilfo)

- oba filtry powietrza

- płyn chłodzący

- linka sprzęgła

 

W zeszłym sezonie wymienione / wykonane:

- olej w lagach oraz uszczelniacze

- czyszczenie i synchronizacja gaźników

- czyszczenie i kontrola bębna/klocków tylnego układu hamulcowego

- regulacja zaworów

 

Cóż, to chyba wszystko, ewentualne szczegóły, które pominąłem chętnie udzielę na PW łącznie z ceną. No nie ukrywam, że włożyłem w ten sprzęt dużo czasu, trochę kasy i całe serce ;-) więc na pewno za przysłowiowe grosze go nie sprzedam. Ale również znając otaczające nas realia, nie żądam wyśrubowanej ceny - jeżeli komuś będzie zależało i pokocha ten motocykl, to spróbujemy się jakoś dogadać ;-)

post-31915-0-47622100-1373118259_thumb.jpg

post-31915-0-41654500-1373118269_thumb.jpg

post-31915-0-15765400-1373118505_thumb.jpg

post-31915-0-19732700-1373118520_thumb.jpg

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...