Skocz do zawartości

Bielany i okolice


Labek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od dłuższego czasu staram się trafić na kogoś z kim będę mógł polatać wieczorem / w weekend po Wawie i okolicach. Staż motocyklowy mam dość długi, ale w Warszawie motocykl mam od mniej więcej roku, więc liczę, że pokażecie jakieś fajne miejsca / traski do polatania. Chętnie podam numer przez priv.

 

 

P.S.

Nie żebym wybrzydzał, ale z doświadczenia wiem, że bardziej pasuję do ludzi na sportach / nakedach (jeżdżę czasami z ojcem, który ma Nomada 1600 i trochę się jednak z nim męczę :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj :) na pewno znajdziesz do przejażdżek kogoś tutaj a tym bardziej z okolic wawy ;) , Lewa w górze.

"Nie da żona , nie da teść co da silnik R6"
"Śmierć jest szybka ... Nie daj się dogonić"
"Żeby jeździć trzeba mieć benzynę we krwi ale też olej w głowie..."
pyJ18Uc.jpg?1?9551
Pamiętaj ! Lewa w górze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Od dłuższego czasu staram się trafić na kogoś z kim będę mógł polatać wieczorem / w weekend po Wawie i okolicach. Staż motocyklowy mam dość długi, ale w Warszawie motocykl mam od mniej więcej roku, więc liczę, że pokażecie jakieś fajne miejsca / traski do polatania. Chętnie podam numer przez priv.

 

 

P.S.

Nie żebym wybrzydzał, ale z doświadczenia wiem, że bardziej pasuję do ludzi na sportach / nakedach (jeżdżę czasami z ojcem, który ma Nomada 1600 i trochę się jednak z nim męczę :)).

 

Witam. Chętnie pośmigam z kimś kto nie lubi nudy na drodze, ja tam wolę troszkę szybciej :))))) Obecnie KAWASAKI Z 1000. Może jeszcze dziś się złapiemy ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...