Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 600 R 1994 rok


kedzior04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O stary, chciałbym poznać Cię na żywo, nie często można spotkać tak odważnego człowieka :D A spotkać działającego GPZeta 600 to niemalże cud :D

 

Swoją drogą, przejechałbym się kiedyś takim klawym, kanciastym mieczem. To musi być niezłe doznanie na 16stkach :)

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki motor gosci u mnie w garazu juz od sporego czasu ,byla okazja kupna go w Niemczech za male pieniadze jedyna Wada jaka w nim byla urwana zebatka w skrzyni biegow ,motor jest juz zrobiony ,jednakze nie jezdze bo jestem w trakcie robienia prawka na motor

 

Pytam sie dlatego czy jest to model godny uwagi ,gdyz juz w domu jest. Napewno nie bede wariatem na dwoch kolkach ,co za tym idze nie bede szala dopoki nie wprawie sie na motocyklu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinienem ,lecz zakupil go moj tata jakies 3 lata temu i sie zastanawiam czy nim jezdzic czy znalesc cos innego ale ta maszyna mi sie podoba ,ogolnie wole scigi z lat 80 cale zabudowane jakis taki inny klimat ; ) takze tylko sie pytam czy dobrze to jezdzi ; P



Motor dlugo stal nieczynny ,ciezko go ustawic na obroty ciagle faluja.... a to za duzo a to za malo i tak faluje ,ta pastikowa sruba od obrotow regulowalem ale nic nie dalo,

 

jakie powinien miec ten model obroty na wolnych bo nie mam pojecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba zajrzec do serwisu i zrobic kompletny przeglad, ( czyszczenie i regulacja gaznikow, regulacja luzów zaworowych, wymiana swiec na nowe wymianaa oleju i filtrów itp)

Dopiero wtedy bedzie mozna cokolwiek w nim ustawiac jesli motocykl dlugo stał.
Pozdr.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...