Skocz do zawartości

Chorwacja - lipiec


pomaranczapo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Chorwcji obowiązkowo należy zwracać uwagę na pola minowe. Jest tego trochę i miejscowi nauczyli się z tym żyć. Niektóre tablice są wypłowiałe, przez to są słabo widoczne.

Szczególnie jeśli najdzie człowieka chęć poszwędania się w pięknym, nieznanym terenie. Nawet główna droga do lotniska w Zadarze po prawej stronie jest zaminowana, po lewej są koszary a nawigacja oczywiście starym zwyczajem prowadzi prosto przez pole minowe. Na szczęście są aktualne znaki i nimi należy się kierować.

xd78tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakbyście byli blisko Zadaru to nie polecam pensjonatu Ruzmarin w Rogoznicy. W zeszłym roku zapchała się kanaliza, przez co musieliśmy się wyprowadzić z pensjonatu. Niestety po dziś dzień właściciel nie zwrócił mi kasy za niewykorzystany pobyt. Także starajcie się nie płacić z góry!

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O, proszę, nawet na tym forum znalazłem potwierdzenie niebezpieczeństwa pól minowych na Bałkanach... Polecam lekturę wszystkim prześmiewcom z sąsiednich wątków :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To znowu ja.

Udało mi sie szczęśliwie wrócić wyjazd super, jak by ktoś potrzebował jakiś info to w miarę możliwości służę pomocą

Witam

 

My z zonka jedziemy 13.08 do Chorwacji. Jest to nasz pierwszy taki wyazd na motorze i bez wiekszych przygotowan. ....

 

Napisz prosze jaka trasa jechales do Chorwacji i jaki jest koszt winetek na motocykl.

 

My chcemy jechac przez Wegry a wracac przez Austrie.

 

Bylismy oststnio autem w Chorwacji i spedzilismy 5 godzin w korkach przy granicy... i dlatego teraz motorem.

 

Jedziemy tylko na 4 noce , calkiem spontaniczny wyjazd....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...