Skocz do zawartości

Domu Dziecka Wąsy-Falbog 16 czerwca (niedziela)


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Jak to zwykle bywa w wolnej chwili organizujemy wyjazd do Domu Dziecka Wąsy-Falbogi (ok 50 km od Warszawy).

Konkrety:
Startujemy 16 czerwca (niedziela) o godzinie 10 ze stacji benzynowej przy Trakcie Brzeskim
Mapka trasy

Na miejscu planujemy być ok godziny 11. Mamy jak zwykle z mnóstwem atrakcji:

  • 11:00-16:00 Kręciołek
    • Malowanie buziek i zmywalnych tatuaży
    • Dwa mini zamki do skakania
    • Stoisko sportowe (mini szczudła, grupowe narty, worki do skakania, rzut do celu)
    • Stoisko Plastyczne – konkursy plastyczne w różnych kategoriach (malowanie, ozdoby z makaronu, rzeźba z masy solnej)
    • Zajęcia z zakresu Team Building
  • 11:00-16:00 Tak jak ostatnio Ford zadeklarował swoją pomoc. Więc dzieciaki mogą liczyć na przejażdżki nowymi modelami, grilla oraz napoje.
  • 12:30-13:00 Przejażdżka kabrioletami z forum MX-5
  • 13:30 -14:00 Przejażdżki motocyklami i quadami
  • 16:00 – 16:30 MECZ PIŁKI NOŻNEJ DZIECIAKI VS MOTOCYKLIŚCI (TYM RAZEM MUSIMY WYGRAĆ) KOŃCZĄCY CAŁĄ IMPREZĘ.

Z rzeczy które można zabrać ze sobą to tradycyjne już słodycze oraz ubranie na mecz (sportowe obuwie – boisko jest asfaltowe).

 

Pamiętajcie również o kaskach dla dzieciaków, aby mogłby bezpiecznie jeździć!

 

Tak było na ostatnich akcjach:

 

131go.jpg

 

168al.jpg

 

185my.jpg

 

345de.jpg

 

 

LWG

 

Florki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim plecaczkiem będziemy jechali z Góry Kalwarii więc zaczekamy przed Domem Dziecka. Mam jeszcze pytanie czy zabieramy ze sobą (oprócz słodyczy) jakieś zabawki, ubrania itp. rzeczy dla dzieciaków (bo mam trochę tego). A może będzie ktoś jechał samochodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolczu21 zaczekać będzie nam ciężko. Zawsze możesz dojechać na miejsce - mapka jest. W razie czego daj znać na prv to dam Ci nr tel jak byś miał problemy z trafieniem.

 

StaVroS jest trochę rzeczy do zabrania, więc pewnie ja będę jechał samochodem (w razie czego zawsze można upchać po kufrach). Jeśli chodzi o zabawki/ubrania to najlepiej zapytać w DD czy tego konkretnie potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

Zolta strzala w serwisie, wiec tym razem przyjade samochodem. Chyba, ze uda mi sie do tego czasu cos wykombinowac...

Zatem na 99% bede mial wolne miejsca i moge kogos/cos zabrac.

 

Pozdro i dozo

N.

 

Ps. Tym razem wygramy! Jak zawsze! (Pierwsze 5 minut. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...