Skocz do zawartości

Wysyłka centralki alarmu z pilotem na dorobienie drugiego pilota (Meta System


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jo! Sprawa taka,że mam motocykl z alarmem Meta System. Niestety nie mam żadnej tabliczki z numerami, mam tylko instrukcje, z której wiem tylko co to za model. Firma z W-wy dorabia piloty (dystrybutor), a że nie mam tej tabliczki to trzeba słać centralkę z działającym pilotem. Generalnie to odłączyłem centralkę, po odłączeniu zawyła ze dwa, trzy razy i potem cisza. Pilot już nie reaguje, centralka nie uruchamia się. I pytanie czy coś się nie stanie jeśli ją wyśle? W sensie czy jak wróci z powrotem to podłącze ją do moto i będzie wszystko śmigać?

Edytowane przez Tobik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyła po odłączeniu az własne zasilanie zdechło. \Co do reszty to wóżby ale chyba nie sądzisz, że producent popsuje Ci centralkę?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mete i nic nie powinno się przestawić. Ostatnio miałem podczas jazdy zwarcie na instalacji i musiałem odłączyć zasilanie na jakiś tydz. czasu. Wszystko było ok. Ja będziesz potrzebował instr. to wal śmiało. Zresztą wielkich opcji co do ustawień to tam nie ma.

Tak na marginesie to masz podłączoną pod imo? Pytam, bo ktoś mi mówił, że może być przyczyna na trasie, że się zawiesi i koło zblokowane? Z drugiej strony to każdy ma i nikomu się nie zawiesiło? Wydaję mi się, że to jest tak jak z kotami. Wszyscy słyszeli, że się rzucają na szyję i duszą, ale nikt nie widział.

Durna historia :biggrin: .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajca kwadratowe, nie dorobią pilota, byłem u oficjalnego dystrybutora na całą Polskę i kiszka. Nie ma karty kodowej i nic nie zrobią. A byłem z pilotem i centralką.

pozostaje nie zgubic pilota, motocykla zapasowego tez nie masz i pewnie tez go nie zgubisz, zapoznaj sie z montazem systemu alarmowego ktory masz bys w razie czego mogl poradzic sobie z tym co moze przysporzyc Tobie wiecej klopotow niz osobie, ktora bylaby potencjalnym amatorem Twojego motocykla, bo ta osoba prawdopodobnie doskonale zna dzialanie Twojego systemu alarmowego.. suma sumarum zabezpieczenia mechaniczne lub indywidualne elektroniczne, te sa najpewniejsze a nie seryjne uklady alarmowe bo te odstraszaja tanich zlodziejaszkow od starych maszyn a nie "fachowcow" od zawijania konkretnych sprzetow.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...