Skocz do zawartości

Yamaha R6 2005


bartMFK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprzedaję swoją R6 2005 z ciężkim sercem, bo za dobrze mi się nią jeździ. Uprzedzając pytania o zawieszenie, w modelach które się spotyka na ulicy z tego rocznika często są zarówno upside-downy jak i typowe zawiasy. Sprzęt jest z 2005 roku, więc model już z nie taką złą skrzynią jak wcześniej, mi osobiście nic się nigdy złego z nią nie stało, niewypadł mi bieg ani nic podobnego. Silnik chodzi jak w każdej normanej R6. Jeśli chodzi o przeróbki typowo stunterskie to są w niej porządne clip-ony, klatka, tylny stelaż (cały metalowy biegnący od mocowania przy ramie do końca równolegle pod oryginalnym), stalowe przewody hamulcowe z przodu, zębatka tył o 7 większa niż oryginał. W zestawie dorzucam z nią owiewki racingowe, drugie tylne koło, druga tylna zębatka coś z 60 zębów i inne pierdoły. Olej wymieniałem pod koniec poprzedniego sezonu. Zarejestrowana, ubezpieczona, jakaś lampa, kierunki i takie pierdoły są. Latałem nią cały czas bez problemu po mieście i w trasę. Nie trzeba w niej nic naprawiać, bo jeździ normalnie, ostatnim razem po prostu postawiłem w garażu i do tej pory stoi.

 

W razie czego podaję link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=3255540528

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...