Skocz do zawartości

Aprila rs 125 Tuning


dawid95233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem stuningowac moja aprile rs 125 2000r

Mam do wydania 3000-4000 tys. Co polecacie zmienic zeby przybyło km.

Tlumnik (pasowal by uzywany ) Ganik chce 34mm i cylinder 160 polini i co jeszcze ?

Jeżeli macie jakies sklepy z uzywanymi /nowymi czesciami takimi prosze o linki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Italkit 140 ccm, według informacji od ludzi używających RS na torze jest on lepszy niż Polini

Wydech, spawak byłby najlepszy

Gaźnik ja bym dał 38 mm, a jak iść na całość, to zamontować Lectrona, ale koszt jest duży

Zawór membranowy V-Force 3

Zawór wydechowy jeśli fabrycznie nie masz zamontowanego

Porting cylindra

Głowica o większym stopniu sprężania

Zabawy z zapłonem

Porządny łańcuch, tarcze sprzęgła, klocki i tarcze hamulcowe, regulacja gaźnika itp. rzeczy, o których warto pamiętać

 

Wybierz sobie kilka rzeczy z tego.

Edytowane przez szarlatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja was prosilem o to zebyscie mi mowili ze nie oplaca sie kasy wydawac ? To chyba moja sprawa . Mam A1 i nie bede robil na A wiec nie chce wiekszej pojemnosci kupywac .

 

Up Dzieki za sensowna odpowiedz .

Kupilem to http://moto125.redcart.pl/p/190/381/sportowy-wydech-i-cylinder-tuning-mechaniczny-aprilia-rs-125-1996-2005-aprilia.html

Do tego jaki gaznik ? 38 czy 34 ? .

Ten Zawór membranowy V-Force 3 tez trzeba ?

 

EDit@

 

 

A tak poza ty mtematem mam Aprile rs 125 z 2000r . Czy da sie w tym motorze plastiki dac te z tych nowych aprili ? te co maja wyglad tak jakby rekina +2007r te plastiki mi chodzi



ref@

Edytowane przez dawid95233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa ile kasy wloze ...

Zmienilem Cylinder polini 160 Gaznik 34mm i tlumnik i stozkowy filtr .

Do tego maluje na taki kolor : http://www.yamaha-tzr.eu/aprilia-rs-125cm3-f24/co-s-dzicie-o-niej-t7672.html

Ten motor bedzie mi służyć przez 4 lata dopuki nie bd miec 21 lat :)

To sobie zrobie A i sprzedam ten :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...