Skocz do zawartości

Wycieczka 'Ścieżkami pamięci i wstydu' 18.05.2013


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł kiełkował w planach już dużo wcześniej, jednak dopiero w ostatnie dni nabrał realnych kształtów. Serdecznie zapraszam do udziału w jednodniowej wycieczce po okolicy, czyli ogólnie powiatach pilskim, złotowskim i chodzieskim na trasie około 120 km. Tym razem nie przewidziałem żadnych odcinków terenowych tzn. szutrów i piachu, tylko asfalty i bezpieczne drogi utwardzone.

Trochę mnie już znacie, więc nie ukrywam historyczno-krajoznawczych akcentów projektu opartych na wybranych miejscach Krajny i Doliny Noteci. Dzięki nim opracowałem trasę, której elementy nie są obce np. uczestnikom Włóczykijów, lecz dla każdego całość będzie czymś zupełnie nowym.

Zbiórka w Pile na stacji paliw BP przy al. Powstańców Wielkopolskich, w sobotę 18.05. o godz. 9:00. W przypadku złej pogody, czyli np. deszczu lub załamania temperatury wycieczka zostanie przełożona na inny termin. Jednak niezależnie od warunków, jako organizator mam obowiązek stawić się na miejscu cokolwiek by nie było icon_razz.gif

Na wycieczkę radzę zabrać prowiant i napoje, jednak nie jest wykluczony skromny poczęstunek pod wygodnym dachem w połowie drogi. Uczestnictwo bezpłatne. To tyle i do zobaczenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...