Skocz do zawartości

Honda CBR 954 uwaga na mine!


skubany92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że motocykl oglądałem w zeszłym tygodniu jak jeszcze stał za 12200, po zdjęciach od razu widać, że idealny nie jest, ale cena zachęciła - pojechałem.

 

http://allegro.pl/honda-cbr-954-rr-fireblade-2003-i3187362402.html

 

Motocykl jest największym szrotem jaki do tej pory widziałem. Zacznę od pospawanej, pomalowanej sprayem czachy z zaciekami, lampa nie zgrywa się z czachą, plastiki totalna ruina, porysowane, poszpachlowane, niechlujne pomalowane, połamane. Przez telefon dowiedziałem się, że tylko spawana czacha i porysowana lewa owiewka. Stelaż czachy pospawany i pomalowany strasznie niechlujnie, ogromne, nalane spawy, wydaje mi się że był lekko krzywy, ale pewności nie mam. Zegary od wersji europejskiej, motocykl z USA. Tarcze z przodu trochę zjechane, lagi wyglądały ok, natomiast chłodnica...spawana na zaczepach, musiała być wyrwana czy coś, nieistone, spawana i lekko krzywa. Stelaż zadupka spawany w dwóch miejscach. Po przekręceniu kluczyka pojawia się charakterystyczne syczenie pompy, które za chwilę ustaje, tutaj pompa syczała cały czas- nie wiem co może być źle, aż takim specem nie jestem.Motocykl zapalił bez problemu, ale chodził bardzo nierówno i grzechotał, ale co najlepsze- przy odpuszczaniu gazu słychać było stuki w silniku. Nie wiem czy jest sens mówić o tym, że opony śmieci :D Generalnie nie mam nic za złe sprzedającemu, mówił że nie zna się na motocyklach i na takiego wyglądał, wystarczy współczuć, że kupił coś takiego za 13tys i życzyć powodzenia w sprzedaży. Motocyklem nie jeździłem, bo to oczywiste że nie było sensu.

 

Zdecydowanie nie polecam, nie wart nawet tej kasy za która wystawił teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądasz 954 to od razu pytaj czy lampa idealnie dochodzi do czaszy - jeżeli będą odpowiedzi negatywne to się mocno zastanów. 954 po kontakcie z ziemią lub innym ciałem obcym od razu dostaje po dupie w miejscu czaszy i lampy. Oczywiście mogą być to parkingówki czy coś podobnego ale to już daje do myślenia, że moto najprawdopodobniej leżało i kwiczało na ziemi. Ogólnie sprzęt zajebiście fajny ale i też zajebiście katowany przez dużą ilość użytkowników :D

 

Pozdro :cool:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...