Skocz do zawartości

KTM250 MX/GS- Manual. POMOŻE KTOŚ??


Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś poratuje ??albo da namiar na kogos kto ma do tego modelu manuala albo posiada??

POMOŻE KTOŚ??????? :sad:

 

Czy może ktoś poratuje ??albo da namiar na kogos kto ma do tego modelu manuala albo posiada??

POMOŻE KTOŚ??????? :sad:

Edytowane przez flexikarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie istnieje taki manual...

Bo te co były to były formie papierowej i to raczej w serwisach za granicą. W Polsce jak ktoś ma to tylko jeden autoryzowany mechanik ktm który robi to od wielu lat i na pewno ot tak nie podzieli się bo nie ma w tym najmniejszego biznesu ani celu. Do czegoś konkretnego potrzebny Ci ten manual?? Bo jak potrzebujesz jakiś wymiarów cylindra czy którejś tolerancji czy jakieś pytanie konstrukcyjne to myślę że jak zadzwonisz i bedzie miał dobry humor to Ci sprawdzi i podpowie. http://www.ktm.krakow.pl/images/top_1.gif

Podaj chociaż do jakiego rocznika to może kogoś bardziej nakierujesz.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linki ale tu jest silnik bez zaworu wydechowego:( a ja mam z zaworem wydechowym i to chyba bedą lata bliższe 90tych.. obstawiam że to chyba będzie juz GS ale goś na allegro miał starszy model i taki silnik w nim był a teraz patrze na allegro i na tablicy to 88-93 takie lata na znalazłem z tym silnikiem... ma może ktoś coś takiego??

Edytowane przez flexikarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam! Wiem że temat stary ale właśnie odnawiam takieg KTMa 250 MX, wiekszość częsci u nas nie dostępnych zamwiam w Austrii chociazby jak usczelka pod głowicę. Posiadam manual do tego moto. Jeździ ktoś jeszcze tym egzemplarzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...