Skocz do zawartości

elektryka w jawce (światła )


Kuskus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,,zrobiłem'' sobie dzisiaj światła w jawce - kumpel mi powiedział ze mam poprzepalane cewki - ja mimo to spróbowałem , poskręcałem troszke i DZIAŁA - są strasznie mocne ale niestety nie moge ich wyłaczyc na stacyjce , nie mam tkaże mozliwosci przełączania krótkie / długie ..... tylny tesz nie świeci === czy aby moto przeszło przegląd musi miec wszystko na 100% sprawne - ?? chciałałbym sie dowiedziec jak te światła zrobic - tj tak --------

 

do cewki mam podczepione 3 kabelki - 1 od tylnych swiatel , 2 od przednich i jeszcze jeden

w stacyjce do zarowki (mocowania ) mam 2 , 3 sobie wisi

nie sprawdzałęm co jest z kabelkami przy przełączniku , ale chyba wszystko ok , bo niedawno działały (60 z górki z kumplem i przełaczałem ale to było tylko na chwile )

 

pozdr, i z góry dzieki za pomoc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kabel cxzerwony idzie od cewki do światęł do stacyjki w stacyjcei się rozdziela i idzie na przełącznik długie i krótkie .... potem od krótkich i długich idzie na tylnie <ja mam dwie żarówki z tyło osobno długie osobno krótkie .... co do rejestracji to muszą świecić mogą nawet cały czas po odpalenai sśilnika byle by świeciły .... możesz nawet aklumulator wstawić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce jedna sprawa - czy na przeglądzie muszą światła muszą byćkrótkie/długie .... czy na tym przeglądzie w jakis bardzo surowy sposób traktują takie motorki jak jawka , tzn czy będą sprawwdzać wszystko bardzo szczegółowo??

 

u mnie po właczeniu silnika światła cały czas świecą - ( bez przełączania na stacyjce - włączony motor = włączone światłą i nie da rrady ich wyłaczyc podczas pracy silnika ) czy moize tak być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
u mnie po właczeniu silnika światła cały czas świecą - ( bez przełączania na stacyjce - włączony motor = włączone światłą i nie da rady ich wyłaczyc podczas pracy silnika ) czy moze tak być ??

Wedle przepisów motorowery muszą cały czas jeździć na włączonych światłach czy to lato czy to zima czy to dzień czy noc więc chyba może tak być :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...