Skocz do zawartości

Kozulec-Jawa350&Honda CBX550


Kozulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić swoje "bestie" a mianowicie:

Jawę 350 typ 634 z 1984 roku. Jest to wersja eksportowa na rynek rosyjski.

Kupiłem ją w ubiegłym roku jako motocykl kompletny ale nie jezdzacy. Mimo,że odpalilem ją na następny dzień po zakupie to okazała się ofiarą wiejskiego barbarzyństwa. Doprowadzenie jej do obecnego stanu zajęło mi dużo czasu. Zrobiłem ją 2500 km. W chwili obecnej dopiero uważam ją za zrobioną.

Honda CBX 550F z 1986 roku. Kupiona pod koniec ubieglego roku na chodzie ale z silnikiem do remontu. Stan wizualny był dobry, ale kopcila jak lokomotywa :( Samodzielnie zrobiłem remont góry silnika i na początku marca zrobilem jazdę probną na przegląd. Obecnie ma oryginalne wydechy.

Na dzialce jeszcze mam oryginalnego Ogara 200 z przebiegiem 3700 km. Równiez na pełnym chodzie.

Na razie rozglądam sie za jakąś Jawą lub CZ do remontu. Nudzi mi się nieco bez grzebania przy sprzetach :)

http://postimage.org/gallery/bmiirkq/

Tutaj mam więcej zdjęć mojej Jawy

post-69100-0-00155200-1364504382.jpg

post-69100-0-78064500-1364504855_thumb.jpg

Edytowane przez Kozulec

W błękitnym dymie wyglądasz bardziej tajemniczo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa motocykle ukończone, nuda mi doskwierała tak więc zakupiłem CZ 350 z 1982 roku a właściwie jej zwłoki. Nieboszczka ma naszczęście papiery i przebieg, sądzę oryginalny 7000km. Będzie co robić :D

post-69100-0-76733200-1364630772_thumb.jpg

W błękitnym dymie wyglądasz bardziej tajemniczo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...