Skocz do zawartości

kawasaki zx6r 03r problem z kierunkami


cimberlay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie miałem problemy z bezpiecznikami tzn było zwarcie i zaczęło mi topić przewody ostatnim czasem wyciągnięciem cala wiązkę i wymieniłem nadpalone przewody wszystko działa jak należny oprócz kierunkowskazów tzn wczoraj nie działały dzisiaj podszedłem do moto przekręciłem zapłon włączyłem prawy kierunek i migał gdy przeżuciem na lewy nie było reakcji, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dales sobie rade z wymiana czesci instalacji to nie wierze, ze nie poradzisz sobie z kierunkowskazami, pewnie tez jakies przewody nadal gdzies powoduja zwarcie, dobrze przejrzyj instalacje raz jeszcze, bo samo usuniecie skutkow nie rozwiazuje problemu, szukaj przyczyny dlaczego instalacja zaczela sie topic...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dales sobie rade z wymiana czesci instalacji to nie wierze, ze nie poradzisz sobie z kierunkowskazami, pewnie tez jakies przewody nadal gdzies powoduja zwarcie, dobrze przejrzyj instalacje raz jeszcze, bo samo usuniecie skutkow nie rozwiazuje problemu, szukaj przyczyny dlaczego instalacja zaczela sie topic...

 

 

problem topiacej sie instalacji rozwiazalem nie stanowilo to dla mnie wiekszego problemu wszystko jest dobrze podlaczone przewody sa cale tylko chodzi mi o te kierunki zapewnie cos ja niedopatrzylem bo wczesniej dzialaly pewnie jakas blachostka a bede musial wyciagac cala wiazke z tym to juz jest troche roboty myslalem ze moze ktos na szybko pomoze ale wiedze ze czeka mnie jeszcze chwila z moja elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miernik w dłoń i wykonaj najpierw pomiary.

31 to masa

49 plus 12V ze stacyjki

49a to wyjście na przełącznik kierunkowskazów

Zobacz gdzie ginie napięcie...lub masa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...