Skocz do zawartości

Pomoc dla Rafała.. 1%podatku..


pawelec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tym forum od bardzo dawna, ale raczej biernym użytkownikiem. Nadeszła taka chwila, że potrzebuje pomocy, a właściwie mój braciak cioteczny, Rafał.

 

Rafał jakiś czas temu miał wypadek na moto dość poważny, klasyczna sytuacja, ktoś nie zauważył i wymusił autem pierszeństwo. Skutkiem tego jest bezwład prawej reki/ramienia. Mimo wielu operacji itp nie udało się nic zrobić. Mimo to Rafał cały czas zajmuje sie swoja pasją czyli mechaniką aut itp. Nie bede sie rozpisywał za duzo bo wiem ze i tak wiekszość nie przeczyta długiego postu. Pojawiła się szansa na na operacje w USA i częściowe przywrócenie sprawności.

 

W jego imieniu chciałbym prosić o pomoc w postaci 1% podatku. Prosiłbym o przekazanie dalej tej informacji do znajomych itp.

Oczywiście mozna tez wpłacać pieniążki jesli ktos miałby takie zyczenie.

 

 

FUNDACJA SPLOTU RAMIENEGO

ul. M Konopnickiej 1 /189, Dziekanów Leśny

05-092 Łomianki, Tel/fax: 022 751-24-16

www.fsr.pl, e-mail : [email protected]

Status organizacji pożytku publicznego KRS: 0000142952

NIP: 118-15-73-727

konto o nr: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

w tytule: Darowizna na leczenie Rafała Kurach

Ważne, że jeśli w tytule nie będzie imienia i nazwiska to pieniądze pójdą na konto ogólne fundacji.

 

Prosiłbym bez głupich komentarzy i spamu. Jesli ktoś ma jakies pytania chetnie odpowiem. pawelec Użytkownik

Posty: 150 Dołączył(a): 31 paź 2006 09:32

Góra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...