Skocz do zawartości

Chłopaki Problem Jest..


TeRRoRystA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyhu tak jak mówiłeś cewka.. Dżawa też dobrze mówił, zgadzam się z tobą.. że mają na****ne w głowach NIEKTÓRZY ! 8) dzięki.. jesteście spox :banghead:

 

a teraz do tych których tak bardzo zabolał mój komentarz.. motor pada ci w połowie drogi pchasz go kilka kilometrów do domu w deszcz.. gdy przestanie padać idziesz do motorka robisz wszystko żeby go odpalić.. dajesz post na forum.. bo ręce ci opadają i liczysz na pomoc.. a ktoś pisze ci ODKRĘĆ KRANIK no to, to jest już poprostu totalne przegięcie.. i krew sie w człowieku gotuje.. a w ogóle to dajcie sobie troche na luz co ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

hm z moja eta dzieje sie podobnie ale nie doszedlem co jest przyczyna :banghead: wymienilem caly zaplon lacznie z cewka kablem ,swieca i nawet paliwo zlalem i wlalem nowe a ta dziw** dalej pali przerywa i gasnie oddalem do mechanika bo juz brak mi pomyslow a moto od 2 miesiecy popsute ;) dzwonilem do mechanika i on nie moze dojsc co sie dzieje czuje ze juz sie najezdzilem w ta parodie lata ;) a wymienilem wiosna czesci na 700 zl wszystko bylo by cacy gdyby palila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiek, ja na twoim miejscu w akcie desperacii (mówie poważnie) kupiłbym sobie nowy silnik (choć to brzmi smiesznie) ale tak, skoro nawet mechanior nie wie o co chodzi (co świadczy że h*j z niego a nie mechanior) a sam już nie wiesz co to moze być, to zakup silnik za jakieś 300 zł ....nawet do remontu to przełożysz głowicę, i cylinder, tłoka, i będzie lux..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

hm tlok nowy po 2000 km robilem szlif zeszlego lata no wal juz roszke dzwonil wiec nie wiem czy to aby nie wal zdechl ale tego z zewnatrz sie nie zobaczy narazie poczekam jeszcze pare dni jak gosc nie dojdzie bede myslal dalej ;) niedalego mojej miejscowosci gosc ma 251 na czesci ponoc z papierami stoi w tym samym miescie co mechanik ma warsztat bede musial zobaczyc co on tam ma i ewentualnie zrobie jak mowisz lub kupie wal bo skrzynia jest po remoncie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem simsona i taki sam problem ... okazało sie, że moduł zapłonowy, ale to nie musi być to. na przyklad może to być brak kompresji spowodowany zurzytymi pierścieniami, właśnie tak ... kompresja jest ważna i to bardzo, poza tym wspomniana już cewka ... i masa innych rzeczy, których sprawdzenie powinno być rzeczą oczywistą np. przewód wysokiego napięcia itp. a co do tej kompresji i tego że jest ona ważna, swiadczy o tym fakt, iż w mojej suzuki ts125 wszystko było w porządku aż tu nagle dupa ... nie pali. co się okazało?? wypluło pierścienie ... no dobra kończe już, ale jeszcze na koniec musze dodać, iż podane wyżej informacje podałem wyłącznie ze względu na to, że ktos wcześniej napisal, iz kompresja jest nie ważna i chciałem udowodnić, ze jednak tak, a nie dlatego by pomuc temu cymbałowi, Adam miał rację, popieram jego wypowiedź!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiem, że był zdenerwowany, ale to nie upoważnia go do pisania takich rzeczy ... przecież wszyscy chcieli służyć mu dobrą radą!! powinien wziąć też pod uwage to, iżnikt nie wiedział na jakim poziomie technicznym on stoi ... i jego oburzenie tak jak sam napisał w kwestji podpowiedzi - odkręć kranik - było zupełnie bezsensowne ... bo durzo osób zapomina o banałach, szczegulnie durzo początkujących osób :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...