Skocz do zawartości

Szukam dobrego bmw e 36 w coupe


cinekban87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj z silnikiem 2.5 lub 2.8 bo 2.0 tak jak pisał Izo pali tyle samo a jest dużo słabsze. Ja miałem kilka bmw i sobie je bardzo chwale. Ostatnią jaką miałem to e34 2.5 24v bez vanosa, przejechałem nią 150kkm bez awarii silnika, naprawdę super piec. Sprzedałem ją z przebiegiem ok 400kkm jako dawcę silnika. Największym problemem r6 w bmw to jak się przegrzeje silnik, wtedy trzeba szukać nowego silnika bo nigdy nie dojdziesz do ładu ze starym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj z silnikiem 2.5 lub 2.8 bo 2.0 tak jak pisał Izo pali tyle samo a jest dużo słabsze. Ja miałem kilka bmw i sobie je bardzo chwale. Ostatnią jaką miałem to e34 2.5 24v bez vanosa, przejechałem nią 150kkm bez awarii silnika, naprawdę super piec. Sprzedałem ją z przebiegiem ok 400kkm jako dawcę silnika. Największym problemem r6 w bmw to jak się przegrzeje silnik, wtedy trzeba szukać nowego silnika bo nigdy nie dojdziesz do ładu ze starym.

dokładnie trafiłeś w dyche z tymi wersjami silnikowymi, na forum bmki też chwalą głownie 2,5 i 2,8 to to minimalnie wiecej pali od 2.0 a power calkiem inny. Ale jak sie trafi dobry egz. z 2.0 to nie będe go przekreślał

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach ciężko będzie coś dobrego kupić. Ale nie zniechęcam Cię, szukaj.

Nie zwracaj uwagi na auta po tjuningu typu: gleba, gwint, 245 na tyle czy też M-ka przyklejona na kropelkę.

Szukaj zwykłej, fabrycznej wersji, nawet 2.0 wystarczy by się sprawnie poruszać.

Jeździłem E39 2.0 i powiem Ci, że daje rade, oczywiście to nie demon prędkości.

E36 2.5 w automacie (sedan) paliło niewiele więcej, do 15 w mieście.

Myśląc o 2.5 czy 2.8 takie spalanie musisz brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/bmw-e36-320i-coupe-95r-klima-felga-17-ori-gwint-full-obc-zamiana-CID5-ID1mei1.html

Ta od kolegi z forum bmw o ile chce Ci się do Kielc zajeżdżać. Sam mam e36 2.0 z LPG w sedanie i nic złego się z autem nie dzieje spalanie 10 w trasie, 12 po mieście jak się oczywiście normalnie jeździ, olej też nie 7 litrów jak ktoś napisał ale ciut ponad 5l i standardowy 10W40.

Autko fajne do zabawy ale miejsca w nim za wiele nie oczekuj. Na pewno miło się słucha silnika bo przyjemnie buczy (bez przelotowych tłumików które sąsiadom spać nie dają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ją ma bo osobiście go nie znam a jedynie z forum:)

Przy każdym aucie najlepiej poczytać o czym pisał właściciel i tam z reguły jest cała historia z problemami autka włącznie.

aha na tej zasadzie, masz może linka do tej historii?

małe OT, dziś usłyszałem, że mając bmw ze sporym silnikiem załóżmy 2,5 z lpg to straszne buractwo i profanacja hahahah

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmwklubkielce.pl/viewtopic.php?t=4576

Wydaje mi się, ze aby dostać się do postu trzeba być zarejestrowanym więc jeśli kolega zainteresowany to musi popracować :)

Odnośnie profanacji i buractwa to kwestia gustów, jeden woli grubą inny chudą i trzeba uszanować preferencje innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe OT, dziś usłyszałem, że mając bmw ze sporym silnikiem załóżmy 2,5 z lpg to straszne buractwo i profanacja hahahah

 

Jeżeli to buractwo i profanacja to jak nazwać gościa, który ma ukryty wlew w Cayenne?

Gość raz tankował się na Lotosie w Lublinie. Po prostu zjawisko. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi takiego nie wiadomo a co nieco użytkowników e36 znam pomijając swoje autko.

 

Może chodzi o inny model, poszperam co nieco.

 

A jednak coś jest na rzeczy, pierwszy link z brzegu http://www.bmw-sport...hp?f=1&t=109545

I można znaleść więcej takich przypadków.

 

Podejrzewam że głównie pałowane egzemplarze mają z tym problemy.

Edytowane przez IZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o modelu młodszym czyli e46. Ale może skończy z offtopem bo koledze to nie pomaga w szukaniu e36 coupe :)

Jak już się na coś zdecydujesz chłopie to bierz kogoś kto się zna na autach i ludziach i obejrzyjcie kilka sztuk. Rzadko trafiają się zadbane ale wiem, że najpewniej można kupić auta forumowe gdzie sprawdzić można historię autka i gdzie sprzedający ma jakąś reputację na której mu powinno zależeć.

Powodzenia w zakupie i pochwal się w tym topicu jak już coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...