Skocz do zawartości

Puszka do 15 tys co radzicie ?


Malykrata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz Lancia Lybra 1,9. Nie do zajechania i z bogatym wyposażeniem. Ja mam wersję z silnikiem 2,4 i od zakupu zrobiłem około 150 tyś i do tej pory wymieniłem ze standardowych elementów: zawieszenie przednie i tylne tarcze hamulcowe przednie i tylne oleje i filtry. Z nieplanowanych napraw: alternator, zegary, koło pasowe z tłumikiem drgań i czujnik położenia wału. Ceny części na rewelacyjnym poziomie.W porównaniu z niemiecką konkurencję którą też posiadam zdecydowanie wolę włoszczyznę, Lybra jest wygodniejsza lepiej wykonana i z o wiele ładniejszym środkiem, Jednak jak ktoś chcę sportowej jazdy to się nie nadaje, w jeździe bardziej przypomina tapczan :) Spalanie w moim 2,4 Trasa około 5,5 litra miasto około 7,5/9 litrów w 1,9 spalanie jest mniejsze. Wygląd zewnętrzny to już sprawa dyskusyjna. Polecam wersję Intensa (najlepiej wyposażona). Jeszcze jedno, mieszkam poza miastem i nie mam problemu z wyjazdem np ze śniegu bo auto jest dosyć wysoko zawieszone ( nie zawiesza się na koleinach co nie jest takie oczywiste w przypadku innych samochodów)

 

Również polecam Lancie

 

Rodzicielka ujeżdża 1.9jtd 2001r. Spalanie porównywalne do twojego,ale nie wiem czy części w 1.9 nie są tańsze.

Edytowane przez hashman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście szukałbym czegoś na cztery łapy, sam mieszkam na wiosce i na następną zimę planuję zmienić właśnie autko z napędem na obie osie. Miałem przyjemność takimi jeździć i szczerze polecam. Podobno jak ktoś zasmakuję 4x4 to już nie będzie chciał zmieniać na ośkę ;)

 

Do 15 tyś. kupi się naprawdę ładną A4 B5 quattro po lifcie, w grę wchodzi również A6 C5.

 

W obu przypadkach wystrzegaj się silników 2.5 TDI, są to pierwsze silniki diesela V6 i ich bezawaryjność pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...