Skocz do zawartości

Prośba o radę :)


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko po asfalcie, bo piaskowych dróg to u mnie nawet nie ma za dużo :) Wiadomo, że na początku nie będę dawał gazu na maxa żeby się nie rozbić na pierwszym drzewie, najpierw chcę się nauczyć jeździć :) A zainteresowałem się cbrka bo dobre ma opinie w internecie, nie chce kupić takiego motorka żebym bo 10km musiał wymieniać części :D

Edytowane przez mirage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już trochę :) Najwięcej polecają:

Cagiva Mito- nie podoba mi się, ohydne światła z przodu jak u chińczyka i dużo pali + + problem z dostępnością części

Honda nsr 125-mocniejsza od cbrki, ale pali dużo

Honda cbr 125 mniej polecają-mało pali, mniejsza moc i prędkość

Aprilia rs 125- starsze modele wyglądają jak cyklopy z tym jednym światłem na środku :D A nowsze modele już są po za zasięgiem mojego portfela :) + problem z dostępnością części

 

Za 2 lata też będę jeździł do innej szkoły więc trasa będzie codziennie 2x 35km i dlatego skusiłbym się na cbr bo mało pali=będe mniej płacił. 4t mało pali, i jest tani w utrzymaniu, a dla mnie to ważne bo jak będę dojeżdżał to nie chcę codziennie lać za 50zł :P Gdybym kupił cbr to dostępne mam roczniki 2005-2010 w kwocie +- 4tyś, a inne to 1999-2002 czyli stare i z dużym przebiegiem między 17-22tyśkm, cbrki są z przebiegiem 7tyś czyli też mniej. Tyle motorów fajnych, a ja mogę wybrać jeden :) Ale chyba jednak to będzie cbr 125 z 2008r :) Na mocy mi aż tak bardzo nie zależy, za to małe spalanie będzie ważne :)

 

 

edi. i też dużo osób na innych forach pisze opinie" nsr lepsza bo poleci 180 na prostej" a na moje to prędkość nie jest głównym parametrem którym należy się kierować wybierając motor. Bezawaryjność i dostępność części + spalanie mnie najbardziej interesuje.

Edytowane przez mirage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata to będziesz jeździł czym innym ;) .Problemy z częsciami do włochów były ale kilka lat temu teraz sądze, że nie ma problemów z dostępnością. Co do spalania to myślę, że dwusów przy ekonomicznej jeździe zamknie się bez problemu w 5-6l/100. 180 Hondy NSR to też raczej mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwusów przy ekonomicznej jeździe zmieści się nawet w 4 litrach ... To prawda, trochę będziesz komicznie wyglądał na 125 ccm, no ale cóż. Honda NSR wyciagnie gdzieś max do 170 km/h z lekkiej górki, no ale też trochę spali, zaś CBR też jest fajna + mało pali. Ale z klasy 125 - tek to najszybsza jest ta cała Cagiva Mito, bo dojdzie nawet do 200, ale zeżre nawet i 10 litrów + jest chyba największa. trochę ciężko doradzić, bo trochę wysoki jesteś. Jeżeli mieszkasz na wsi, to pier**l to i kup sb jakąs 250 cmm, albo słabszą 500 :biggrin:

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwusów przy ekonomicznej jeździe zmieści się nawet w 4 litrach ... To prawda, trochę będziesz komicznie wyglądał na 125 ccm, no ale cóż. Honda NSR wyciagnie gdzieś max do 170 km/h z lekkiej górki, no ale też trochę spali, zaś CBR też jest fajna + mało pali. Ale z klasy 125 - tek to najszybsza jest ta cała Cagiva Mito, bo dojdzie nawet do 200, ale zeżre nawet i 10 litrów + jest chyba największa. trochę ciężko doradzić, bo trochę wysoki jesteś. Jeżeli mieszkasz na wsi, to pier**l to i kup sb jakąs 250 cmm, albo słabszą 500 :biggrin:

to mu doradziles. moze pomysl nad varadero chociaz za 4 kafle to modele jeszcze na gazniku i w roznym stanie moga sie trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/honda-cbr-125-okazja-rs-yzf-nsr-wtrysk-2008-i2774143091.html tu jest taka na wtrysku, tylko uszkodzona, nie wiem na ile uszkodzona, bo gościu pisze, że tylko lampy( a rejestracja też zniszczona) nie ma i wydech trześniety i nie wiem czy nie jest bardziej uszkodzona niż on to opisuje :| Warto byłoby ją kupić, założyć lampę i zrobić wydech? A co to jest VAT Marża? Oznacza to że jest sprowadzona zza granicy? Podobno rejestracja sprowadzonej bryki kosztuje 500-750zł :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...