Skocz do zawartości

Szukam motocykla z koszem / trajki do ślubu


Villemo1681
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

 

Jeśli zamieściłam temat w złym dziale, to z góry przepraszam i proszę administratora o przeniesienie.

 

Chciałabym się zapytać czy któryś z forumowiczów posiadających maszynę z koszem lub trajkę z Warszawy i okolic mógłby wynająć ją na kilka godzin do ślubu (i ew. na zdjęcia) który będzie 15.06.2013. W jakiej cenie?!

 

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ciężko będzie Ci trafić na odpowiednią traję, taką 2osobową kanapą z tyłu i nie pomalowaną w trupie czachy albo inne "szatańskie" akcenty, średnio pasujące do rodzinnych zaślubin ;).

Można szukać po mazowieckich klubach motocyklowych, MC, pochodzić na imprezy i spotkania motocyklowe, gdzie wpadają też ludzie nie związani z żadnym forum. Np. na Msze motocyklowe w Starej Iwicznej (następna w marcu/kwietniu), gdzie przyjeżdżała jedna fajna trajka.

Pytałaś w Muzeum Motoryzacji w Otrębusach? Dysponują sporym parkiem maszyn pod wynajem, moto z koszem pewnie też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ciężko będzie Ci trafić na odpowiednią traję, taką 2osobową kanapą z tyłu i nie pomalowaną w trupie czachy albo inne "szatańskie" akcenty, średnio pasujące do rodzinnych zaślubin ;).

Można szukać po mazowieckich klubach motocyklowych, MC, pochodzić na imprezy i spotkania motocyklowe, gdzie wpadają też ludzie nie związani z żadnym forum. Np. na Msze motocyklowe w Starej Iwicznej (następna w marcu/kwietniu), gdzie przyjeżdżała jedna fajna trajka.

Pytałaś w Muzeum Motoryzacji w Otrębusach? Dysponują sporym parkiem maszyn pod wynajem, moto z koszem pewnie też się znajdzie.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i podpowiedź :)

Na razie szukałam tylko na stronach internetowych wypożyczalni, ale ceny mają kosmiczne, a koszty odgrywają tu znaczną rolę..

Otrębusy są nie daleko więc się skonsultuję i przekażę informację osobie zainteresowanej o Muzeum, i o trajce też... bo ja tylko wspomagam przyszłą parę młodą swoją pomocą :) ..oni sami nie wyrabiają już z przygotowaniami więc sama zajęłam się tematem i nie do końca wiem czy jakieś malowanie zupełnie się nie kwalifikuje, ale podejrzewam, że moższ mieć rację ..że trupie czachy to raczej nie ten motyw ;)

Wiem też że w Podkowie Leśnej w maju podczas święcenia pojazdów przyjeżdżają takie sprzęty, ale to zapóźno żeby czegoś szukać, w maju musi być już "zaklepane" na 100%

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję - jestem ogromnie wdzięczna za każdą podpowiedź czy wskazówkę... :D

 

 

Bardzo dziękuję za linka :) pytanie, czy pan, który się zajmuje wynajmem, nie doliczyłby własnie za odległość od Krakowa do W-wy :) bo jeśli tak, to raczej wyszłoby na tę samą cenę, którą proponują w wypożyczalniach :( ..ale zapytam

Zapytam :)

Edytowane przez Villemo1681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź i podpowiedź :)

Na razie szukałam tylko na stronach internetowych wypożyczalni, ale ceny mają kosmiczne, a koszty odgrywają tu znaczną rolę..

Otrębusy są nie daleko więc się skonsultuję i przekażę informację osobie zainteresowanej o Muzeum, i o trajce też... bo ja tylko wspomagam przyszłą parę młodą swoją pomocą :) ..oni sami nie wyrabiają już z przygotowaniami więc sama zajęłam się tematem i nie do końca wiem czy jakieś malowanie zupełnie się nie kwalifikuje, ale podejrzewam, że moższ mieć rację ..że trupie czachy to raczej nie ten motyw ;)

Wiem też że w Podkowie Leśnej w maju podczas święcenia pojazdów przyjeżdżają takie sprzęty, ale to zapóźno żeby czegoś szukać, w maju musi być już "zaklepane" na 100%

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję - jestem ogromnie wdzięczna za każdą podpowiedź czy wskazówkę... :D

 

 

 

Bardzo dziękuję za linka :) pytanie, czy pan, który się zajmuje wynajmem, nie doliczyłby własnie za odległość od Krakowa do W-wy :) bo jeśli tak, to raczej wyszłoby na tę samą cenę, którą proponują w wypożyczalniach :( ..ale zapytam

Zapytam :)

 

Wynajem motocykla do ślubu poza terenem Krakowa

Cena jak przy wynajmie motocykla na terenie Krakowa plus koszty dojazdu

- w okolicy do 50 km - 50 zł,

- odległości powyżej 50 km - 1zł/km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zrezygnowałam z tej opcji.. oglądałam wcześniej tą stronę, szukając w necie w wypożyczalniach i jak sobie pomyślałam o kosztach.. wyszłoby porównywalnie albo jeszcze drożej niż normalnie w wypożyczalniach. Dlatego szukam wśród motocyklistów bardziej prywatnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj też popytać u golwingowców, zdarzają się wyczesane okazałe traje, choć raczej bez kosza, ale może akurat... :)

www.gwc.pl/

 

Oraz w Klubie Kardan, może namierzysz kogoś na Sokole z koszem :cool:

http://kardan.sggw.pl/onas.html

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEEEEELKIE DZIĘKI!!! :D

 

Tych klubów nie znałam akurat..

 

Popytam.. jeśli trafiłaby się trajka, to nie musi być z koszem.. aby para młoda się zmieściła ;)

 

Zamysł jest taki, że oni obydwoje mają dotrzeć do kościoła a potem na wesele (+ ew. zdjęcia) tą maszyną.

 

Świadkowie będą jechali oddzielnie :)

 

Jestem wdzięczna.. za podesłanie linków i pomysłów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...