Skocz do zawartości

Wypadki na Puławskiej (POW, Warszawa) poszukuję kontaktu z poszkodowanymi.


Ged
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sznowni forumowicze,

Poszukuję kontaktu z osobami, które miały okazję się wywrócić na Puławskiej, w miejscu, gdzie budowany jest węzeł POW.

Sam miałem taki wypadek na pozostawionej przez drogowców szczelinie w nawierzchni i chciałbym powalczyć z nimi o odszkodowanie (wieloodłamowe złamanie podudzia, 12 m-cy zwolnienia, 2 operacje itp...).

 

Szukam kontaktu z osobami, które mają podobne doświadczenia (WYPADEK W TYM MIEJSCU!) i mogą to potwierdzić, lub poradzić, jak się zabrać do sprawy, ew. wspólnie uderzyć do GDDKiA...

 

Tak na marginesie.. tam ciągle jest niebezpiecznie, pomimo, że przekładka już w innym miejscu.. ciągle gnojki nie potrafią równo połączyć dwóch kawałków asfaltu.

 

Pozdrawiam

 

Maciek

Edytowane przez Ged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze Ci kolego skorzystaj z pomocy prawnika - adwokat lub firmy specjalizujęcej sie w dochodzeniu odszkodowań. Sam jestem po wypadku i korzystam z pomocy prawnika. Co do kosztów to firma bierze od 25% do 35% od uzyskanej szkody, natomiast adwokat jest tańszy i kto wie czy nie skuteczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy to dobry temat, ale chciałbym wszystkich ostrzec przed lewym pasem na ulicy Marynarskiej w Warszawie (ten po jezdni ze wschodu na zachód, http://goo.gl/maps/DL79I).

Znajduje się na nim fragment paskudnej nawierzchni tworzącej uskok na samym środku tego pasa. Dzisiaj akurat tak niefortunnie wycelowałem że przejechałem centralnie po tym uskoku. Gazu dodałem, ale kierownica przez ten moment żyła własnym życiem, tak nią rzucało na boki i myślałem że się autentycznie wypi.... . Nikomu nie życzę takich przeżyć, jeździcie tam prawym pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...