Skocz do zawartości

Z HONDY NA YAMAHE


maro19701
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

suzuki intruder 1.4 z 87r. czyli 25lat ,od ladnych kilku lat u kolegi . nikt tam nie zaglada . ciakwe ile pasow w tym czasie zejdzie , jesli nie przejada wymaganych km to z racji wieku i tak do wymiany.

bmw - nie ma przewidzianej wymiany oleju w ukladzie - bezobslugowy znaczy .

nie ma co walczyc , takie sa realia. jedyna wada jest waga i to ze jest to dosc drogie rozwiazanie .

ja w obu sprzetach mam lancuchy i nie narzekam ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki intruder 1.4 z 87r. czyli 25lat ,od ladnych kilku lat u kolegi . nikt tam nie zaglada . ciakwe ile pasow w tym czasie zejdzie , jesli nie przejada wymaganych km to z racji wieku i tak do wymiany.

bmw - nie ma przewidzianej wymiany oleju w ukladzie - bezobslugowy znaczy .

nie ma co walczyc , takie sa realia. jedyna wada jest waga i to ze jest to dosc drogie rozwiazanie .

ja w obu sprzetach mam lancuchy i nie narzekam ;)

 

 

 

A jeździłeś kiedyś motocyklem z wałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , magna v65 ,intruz 1.4 oraz pare razy bmw sie pprzejechalem i bmw gs to skok technologiczny w porownaniu z tamtymi ;)

odczucia negatywne tylko w poruwnaniu z bmw z powodow jak wyzej

bmw moto wspolczesne , magna z 84 a intruz z 86/87 poza tym spoko , nie odczulem jakiejs wiekszej roznicy poza tym ze nie trza bylo ze smarow czysc;)

martwi mnie w pasie to wlasnie ze u nas jest wieksza mozliwosc uszkodzenia go przez zabrudzenia na drogach . niestety narazony jest znacznie , nie wyobrazam sobie jednak mozliwosci ukrycia go w jakiejs zabudowie bo zepsuloby to calkowicie wyglad motocykla a to ma znaczenie w tego typu sprzetach ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie myslisz , bmw to turysta i w blocie czy wodzie ginie . jest poprostu za duzy i za ciezki . ponadto zawieszenie sie nie nadaje, podobnie jak rozbudowana instalacja elektryczna , mnustwo czujnikow itd. domena bmw sa szutrowe i asfaltowe drogi a nie teren stricte terenowy :)

mam suzuki dr 750 dual enduro i ma lancuch - drugi sezon smigam i jakos lancuch daje rade , nie widze innego rozwiazania dla tego typu motocykli

jezdze tak najczesciej ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, polecałbym Wild Star. Fajne moto. Po przesiadce z Hondy na inną markę będziesz musiał się przyzwyczaić do faktu posiadania ładnego motocykla.

 

I musu nauczenia sie podstaw mechaniki... co przy hondzie raczej nie bylo potrzebne...

----------------

pzdr

Mariusz

HONDA CBF600 N/A '10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz robić w Wild Starze?Wymiana oleju,świec,czy też klocków do zrobienia w każdym moto.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder ma jedną wadę - cieńką tarcz sprzęgłową więc go nie polecam .Mam troszke mniejszą posturę i moim zdaniem Yamaha XVS 1300A mam taką jest w galerii i zobacz sobie p.s za taką kwotę dostaniesz dobre moto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder ma jedną wadę - cieńką tarcz sprzęgłową więc go nie polecam .Mam troszke mniejszą posturę i moim zdaniem Yamaha XVS 1300A mam taką jest w galerii i zobacz sobie p.s za taką kwotę dostaniesz dobre moto .

 

co ma? :biggrin: kpisz czy jaja se robisz :rolleyes:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro nie słuchaj głupot - podobno................

Każdy posiadacz określonego sprzętu uważa ,że jego najlepszy, a inne be.

ktoś kto nie miał pasa powie że pas do kitu, tak samo z wałem czy łańcuchem, grunt to spotkać właściciela który uczciwie powie o wadach i zaletach.

Jako posiadacz MS 1300 mogę Ci polecić ten model , motocykl do ogarnięcia z twoim doświadczeniem. Ja wsiadłem na niego bez doświadczenia (powolne pykanie TW125) i 1 sezon zamykam 13.000km. Moc 73KM = 0 kompleksów w klasie armatur czy wśród puszek, nawet z max obciążeniem. Trochę kiepsko w tej kasie się zmieścić, choć szukaj a może znajdziesz porządny sprzęt. I nie ma motocykli bez wad tylko nie wszyscy posiadacze chcą się do nich przyznać LWG

 

ps

zajżyj na naszą stronę choćby tu na forum

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro chcesz dokładnie obejrzeć MS 1300 to daj namiar na PW to się zdzwonimy i możesz podjechać do mnie do Rybnika to się przymierzysz do niego . Możemy też konkretnie pogadać bo też na niego przesiadłem się z shadowa także coś mogę Ci powiedzieć o odczuciach po przesiadce

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...