Skocz do zawartości

zakończenie sezonu 2012r PIŁA - kiedy?


zibibus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co masz Kolego na myśli. Kiedyś za dobrych czasów Hu.sarenka organizowała rozpoczęcia i zakończenia z lepszym czy gorszym skutkiem. Jak się klubik rozleciał, zostały plewy z wyjątkami,cicho sza ani rozpoczęcia ani zakończenia. Czas lansu i sznytu minął bezpowrotnie. Teraz na krzywy pysk nigdzie się nie zachaczysz. Imprezy - zakończenia czy też rozpoczęcia sezonów organizują kluby, bractwa w swoich zamkniętych kręgach. A że masz Kolego parcie do śmigania w grupie lub potrzebę towarzystwa proponuję zajrzeć na www.ride to live bo tam są prawdziwi pasjonaci nie jak w innych pilskich kółkach w których podają Ci rękę a za plecami dupę rąbią. Ale kto wie może już niedługo powstanie niezależne pilskie forum motocyklowe gdzie spokojnie będzie można pogadać, ustawić się na ciekawy wypad czy też wy.ebać kawę na ławę kutas..i. Swego czasu tu w piaskownicy FM można było pobawić się grabkami i postawiać babki jednak niepokornym zamyka się temat, banuje piaskownicę lub kasuje posty. Temat słabej aktywności nawet poruszony został na forum Hu.sarenki gdzie właściciel piaskownicy pisze cytuję:

 

"Nigdy, a przynajmniej publicznie nie narzekaliśmy na frekwencję tym bardziej, że nawet ogólnopolskie Forum Motocyklistów nie grzeszy nadmiarem zainteresowania w dziale Piła.

 

Można jeździć po innych ale sztuka pojechać po sobie. Jak ja to mówię trza mieć jajca nie wydmuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak pisałem nie jestem na bieżąco bo od lat śmigam sam a do internetu zaglądam rzadko. Pytam się o zakończenie ponieważ raz czy dwa razy w roku chętnie popatrzyłbym na zbiorowisko różnych maszyn w jednym miejscu i wcale nie musi to być zakończenie czy rozpoczęcie sezonu. Lubię motocykle ... ale nie chciałbym należeć do żadnego klubu, bractwa itp. za bardzo kocham swobodę, niezależność. Przyznaję że fajnie by było jak to napisałeś "Ale kto wie może już niedługo powstanie niezależne pilskie forum motocyklowe gdzie spokojnie będzie można pogadać, ustawić się na ciekawy wypad czy też wy.ebać kawę na ławę" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem na bieżąco i zapytam czy może ktoś się orientuje kiedy będzie w pile zakończenie sezonu motocyklowego 2012r.

Spoko, spoko... już się coś szykuje powoli... jak się wyklaruje to z pewnością będzie głośno w sieci i na mieście.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...