Skocz do zawartości

HONDA SHADOW VT 750 ACE RC 44 99"


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z bólem serca muszę sprzedać moją ukochaną Hankę. Honda pochodzi z Niemiec (posiadam niemieckie dokumenty) - jest bezwypadkowa i wyjątkowo zadbana. Kolor jedyny słuszny ;-) czyli czarny. Przejeździłem nią 1,5 sezonu. Nigdy mnie nie zawiodła. Przebieg obecny to 33,500 km. Motocykl w ciągłym użytku. Posiadam do niej 3 oryginalne kluczyki do stacyjki i dwa do blokady kierownicy. Wyposażona dodatkowo w:

 

-gmol produkcji kolegi Sępioła,

-spacerówki,

-daszek lampy przedniej,

-białe kierunkowskazy,

-gniazdo zapalniczki przy kierownicy,

-oparcie pasażera wraz z bagażnikiem RoadStyler,

-sakwy skórzane SAKO idealnie zgrywające się z profilem tylnego błotnika

-robione na zamówienie stelaże z podporami.

-Dodatkowo posiada podwyższone risery robione na zamówienie poprawiające wygodę jazdy (bardziej wyprostowana sylwetka) oryginalne oczywiście dodaję gratis.

 

Sam koszt dodatków to około 1500 zł. Wydech oryginalny. Motocykl bez wgniotek i otarć. Oryginalny lakier na całym motocyklu. Napęd i opony w stanie dobrym. Przed sezonem zrobiony pełen serwis - olej, płyn chłodzący i hamulcowy, wymieniony przewód hamulcowy na przewód w stalowym oplocie, filtr powietrza i paliwa. Wymienione również zostały świece. Motocykl przeszedł regulację zaworów i gaźnika. Motocykl do jazdy bez wkładu finansowego. Cena do bardzo małej negocjacji. Motocykl posiada aktualny przegląd i ubezpieczenie! Motocykl można obejrzeć w Warszawie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W razie pytań Paweł 692-661-777.Więcej fotek https://picasaweb.google.com/enitoll/HONDASHADOWACE?authuser=0&feat=directlink - cena to 13200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...