Skocz do zawartości

yamaha dt 50r ..


slimshady218
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie yamahy dt 50 R z 07r.

Wiec tak, to jest moj pierwszy motor, nigdy na niczym nie jezdzilem jesli chodzi o motorki w tym przypadku motorower : > ()

Chcialbym zebyscie mi doradzili co najlepiej kupic jesli chodzi o czesci.. Kupilem ja bez tłumika, jak narazie tłumik mam wlasnej roboty, i dodam jeszcze ze mam dyfuzor - Leo Vincie. Druga rzecza jaka chce kupic jest Wał korbowy, widzialem pare na jednej stronce za 180 zł, ale kumpel mi mowi ze jak tak tanio to napewno chinskie i pewnie szybko bede musial kupywac nowy..

Co wy byscie proponowali kupic ? Jesli chodzi o cene to tłumik tak 300-350 zł :)

Jeszcze jedno : co moglbym wymienic zeby miala lepsze osiagi ? wymienic zebatki ? kupic nowy gaznik ? Prosze o odpowiedzi :)

( Sorki, ze tak caly czas cos dodaje ale jak juz pisze temat to wole wszystko wymienic ) orientuje sie ktos dlaczego na wysokich obrotach sie " zcina " jak stoje na luzie i dodam manetka na full to nie ma takiego dzwieku jaki powinien byc jesli moge tak powiedziec, brzmi to tak jakby sie poprostu scinal gaz.. ? co moze byc przyczyna ? (gaznik jest wyczyszczony)

Edytowane przez slimshady218
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no szukaj jakiegoś wydechu używanego do 50'tki nie powinien być drogi.. co do osiągów to można dużo zrobić.. jak narazie zrób to co np nie drogie jak wymiana napędu(na mniejsza zębatka przód/większa zębatka tył) potem możesz jeszcze coś kombinować jak będzie zamało lub poprostu sprzedać i kupić 125..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...