Skocz do zawartości

Kupno Skutera!


darek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż chcę kupić dla syna skuter mały, fajny do jeżdzenia, do szkoły, miasta itd.

Myślałem nad Yamahą Aerox i Neos'em, który jest lepszy do jazdy takiej sobie, oczywiście ja też chcę trochę pojeżdzić :)

Słyszałem żę aerox ma niezłe osiągi np: prędkość itd, słyszałem też ze ma twardę siedzenie, ale jest nie zawodny.

Jak się nie mylę ''rox'' jest chłodzony cieczą, oczywiście slinik 50, a w przypadku neosa to powietrze.

Czy te motorki mają taki sam slinik czy inny? Neos jest wygodniejszy, ale mówi mi że chce coś szybszego, wg. mnie

Aerox trochę lepiej wygląda i jest trochę lepszy, oczywiście to moje zdanie, a jakie jest wasze, co kupić?

Czym oba te modele się różnia?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeżeli Ty i twój syn idziecie na prędkość i niezawodność to proponuję Piaggio z serii NRG. Zapie****a zdrowo, a przy okazji to włoch - ponoć włoskie skutery są najlepsze. Noo ale częsci juz są droższe za to :dry: Ale początkującemu lepiej nie dawać czegoś co potrafi ładnie się rozpędzić, co prawda, Aerox w wygodzie jest o wiele lepszy i ładniejszy, ale jeśli skutery to dla mnie tylko włoskie. Ale skoro pytasz co lepsze to ja stoję murem za Yamaszką Aerox. A nie myślałeś może nad jakąś biegówką dla syna? Wkońcu chłopak po czasie niedługim może się znudzić jazdą skuterkiem :)

Edytowane przez kamal068

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba to Yamahy wiec psuć się nie będą, i tak jak poprzednik mówi lepiej by było kupić to piaggio , dużo jest części zamiennych jeśli o to chodzi . A jeżeli pytasz tylko o to czy neos czy Aerox , to myśle zę jesli sym ma troche siły to aerox , jest to dosc ciezki skuter , w sumie to ja bym sie nie wachal i brałbym z miejsca Aeroxa . Jedzilem na nim i moge powiedziec ze poczatkujacego za dobry on jest. Jest cholernie szybki, nawet na blokadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ciężko stwierdzić, bo większość posiadaczy nie narzeka na te dwa skutery, więc nie wiem który jest mniej, a który bardziej awaryjny. Jedno jest pewne, bo syn jak syn, ale jeżeli Ty ( bo chyba jestes większy od syna :) ) chcesz jeździc również tym samym skuterem to doradzę CI aerox, ponieważ jest większy.

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...