Skocz do zawartości

ADVZ.pl


ADVZ.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

 

Jako, iż zakończyłem studia a praca księgowego mnie nie pasjonuje postanowiłem zrobić coś dla siebie i rozpoczynam działalność opisowo-podróżniczą. Aktualnie jest biednie, ale strona ruszyła dopiero co więc szału się nie ma co spodziewać. Inna sprawa, że nie pojeździłem w tym roku za dużo... ale się rozkręcam.

 

Przynajmniej mam mobilizację żeby robić dużo zdjęć ;) Plany mam ambitne, gorzej z czasem- zobaczymy co z tego wyjdzie...

Zapraszam do kontaktu też tych, którzy mieliby ochotę coś popisać lub podzielić się fotorelacją.

 

 

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą relacją z wycieczki:

http://www.advz.pl/p...awa-mazowiecka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, git całkiem ładny projekt z tego może być.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adv z wiadomego powodu- jako, że wszystkie podróżnicze strony motocyklowe tak się zwą a Z to od pierwszej litery nicka;)

advrider nie znam, ja bardziej podróżuję po zagranicznych stronach

Edytowane przez ADVZ.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobieństwo nazwy ze znanym od lat forum advrider.pl to przypadkowa zbieżność czy celowy plagiat?? :)

...hehe...a czy advrider.pl to przypadkowa zbieżność czy celowy plagiat advrider.com??? :D :D :D

...żeś dojebał :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam akurat zbieżność nie jest przypadkowa. Ale w sumie masz rację, każdy czyta co mu pasuje...:) Ja wolę ogólnodostępne forum, gdzie lekko licząc setka ludzi wymienia się relacjami ze swoich wyjazdów niż "indywidualne" stronki poszczególnych motocyklistów, ale pewnie znajdą się wielbiciele takowych.

Kluczem do sukcesu jest odpowiedź na pytanie - czym się ta strona będzie odróżniać od dziesiątek stron o podróżach motocyklowych wiszących już w sieci, które z regułu są wszytkie podobne: ot jakieś relacje autora i znajomych, jakieś porady "dla tych co pierwszy raz" i "jak się spakować" i takie tam bla bla bla... A i tak wiadomo, że najciekawsze (i przede wszystkim najliczniejsze) relacje są na forach ADV i AT...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...