Skocz do zawartości

MOTOCYKLISTKI z Leszna i okolic


_Conny_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziewczyny, proponuję spotkanie w Fabryce Cukierków w środę 27.03, ponieważ większość może mieć inne plany na piątek, a środa jest neutralna :)

W środy jest akurat darmowa salsa, więc jak któraś będzie chciała potańczyć to można się za darmo nauczyć, czekam na odzew! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem ze StelląDODO postanowiłyśmy przenieść wątek zrodzony na Forumowych Amazonkach i stworzyć temat ułatwiający dziewczynom z Leszna i okolic wspólne ustawki na polatanie, piwko itp.

 

Jeśli więc Dziewczyny (no dobra, Panowie też mogą być :P ) chcecie się spotkać to przynajmniej my dwie jesteśmy otwarte na propozycje :)

 

 

Conny :crossy:

 

Nie wiem na ile jeszcze tu zaglądacie i nie wiem na ile chciecie jeździć tylko w gronie amazonek - w każdym razie w sezonie, w kazdy czwartek spotykamy sie na Nowym Rynku, przez PUBem Mamut o godzinie 17.00 i w zależności od pogody robimy małe wycieczki po okolicy.

Zaprasza Leszczyńskie Bractwo Motocyklowe http://www.lbm-leszno.pl/

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cita

Pozdrawiam

Cita (aka Kuba)

gg 1461968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jeszcze tu zaglądacie i nie wiem na ile chciecie jeździć tylko w gronie amazonek - w każdym razie w sezonie, w kazdy czwartek spotykamy sie na Nowym Rynku, przez PUBem Mamut o godzinie 17.00 i w zależności od pogody robimy małe wycieczki po okolicy.

Miło Cię poznać i pozwolę sobie w imieniu wszystkich podziękować za informację. Ja osobiście nie wiedziałam o tym, więc mogę tylko powiedzieć, ze podoba mi się ten pomysł i możecie się mnie spodziewać :)

A od dziewczyn mam do zaproponowania, żebyś w środę wpadła do Fabryki Cukierków na takie nasze spotkanie przy piwie. Będziemy mogły pogadać sobie :)

Pozdrawiam(y)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko zaszło małe nieporozumienie :)

Ja jestem ON nie ONA :-) ale jak Wam to nie przeszkadza to oczywiście moge na spotkaniu sie pojawić ... zwłaszcza w miejscu o takiej nazwie :D

 

 

Tym mnie mniej - zapraszam wszystkich chętnych do czawartkowych spotkań.

ps. póki pogoda nie specjalnie sprzyja z czwartkami bywa róznie i zwykle kończy sie na piweczku, jak już sie ktoś pojawi. Gdy w sezonie jest cieplej to nie ma "pustych czwartków" :)

Edytowane przez cita

Pozdrawiam

Cita (aka Kuba)

gg 1461968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam :P

 

ps. i już sobie idę co bym sie nie zdążył narazić.

ps2. na stronie bractwa, które podałem jest też forum - na spotkaniach czwartkowych i na forum również znajdziesz amazonki... możesz oblukać temat... a jakby trzeba bylo ochrony w czekoladowym świecie - daj znać ;-)

Pozdrawiam

Cita (aka Kuba)

gg 1461968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moglam dzisiaj dotrzec na spotkanie :( szkoda, bo chcialam sie w końcu z Wami spotkac, no ale mam nadzieje ze jeszcze nie jedno spotkanie sie odbedzie? :) pozdrawiam i zycze Wam Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...