Skocz do zawartości

Moja Ceberka 250R


tomjag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż, przez chwilę myślałem że to http://www.google.pl...Q9QEwAQ&dur=162

jednak to kolejne gufno z serii "nowoczesne 250"...

Też tak myślałem. Szałowy mieczyk ten model z linka.

 

Serdeczne dzięki za wpisy i te pozytywne i negatywne. Ja przekonałem się, że lepiej mieć nowe gufno, niż stare "cacuszko" ;)

 

Wiesz, ja w drodze ewolucji doszedłem do odwrotnego wniosku...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo złe doświadczenia w kupowaniu uzywek. Nie jestem mechanikiem i przy zakupie zawsze kierowałem się sercem nie rozumem. Było tak w wielu przypadkach. Wymieńmy tu np: Kawa LTD 550, Suzuki SV650, no i teraz Buell Blast. Wszystkie te motocykle świetne były, do pewnego czasu, aż się nie zepsuły. Ten ostatni doprowadził mnie do pasji szewskiej. Marzyła mi się NC700, ale na to funduszy nie starczyło, a plan był taki, żeby kupić nówkę i ma być to Honda, bo mimo, że miałem do czynienia z motocyklami, wielu marek nigdy to nie była Honda. No i tak w garażu stoi CBR250R, z roku 2012.

Na chwilę obecną mogę się pochwalić przebiegiem tylko 450 km, bo ze względu na pracę jeździć nie ma kiedy, ale już niedługo pośmigam gdzieś więcej. Zlitrażowałem ją raz i przy jeździe kręcąc max 7000 rpm spalanie mi wyszło 2,8 l/100. "Przy dzisiejszych cenach...." itd, no to się cieszę, chociaż trochę tęsknie za mocą SV-ki.

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś ze Śląska przyjechałem takim sprzętem, który dołącza do kolekcji :). Motocykl choć swoje lata ma (1990) pokonał traskę prawie 250 kilometrów, bez problemu średnio jadąc koło stówki. Szybciej jazda byłaby nieodpowiedzialna, bo opony dość leciwe i trzeba wymienić szczęki hamulcowe w tyle.oraz uszczelniacze. Będzie zabawa w długie jesienne i zimowe wieczory!

post-60689-0-09986300-1346610599.jpg

Edytowane przez tomjag

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...