Skocz do zawartości

III Punkowy Zlot Motocyklowy


Brzoza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzoza, wpędziłeś mnie w miły nastrój tym klipem...

 

W sobotę leciałem z innymi na Rajdzie w ciemno, który robili Explorersi z Krajenki. Finisz był w Sławianowie, gdzie wspólnie z rajdowiczmai świętowały maluchy w swojej szkole. Oczywiście grała jakaś kapela, coś własnego i jakieś obce numery. Ale wszystko leciało przez piece tak potężne, że mury drżały! A muzyki w tym za grosz...

Nie wiem, może ja tylko tak mam ze słuchem, że najlepiej odbieram kawałki operujące na wrażliwości, a nie rujnujące uszy hałasem udającym muzykę i śpiewakami bez talentu, choć z ambicjami.

 

Chętnie dożyję takiej imprezy z motorami w tle, gdzie ktoś naprawdę zaśpiewa i zabrzmi normalna gitara. O takich klimatach zlotowych marzę, żeby pokiwać się w rytm podawany przez kogoś normalnego. Żebym nie musiał uciekać wypędzany kilowatami nieznośnego hałasu. Skąd to dziwaczne zapotrzebowanie na dziury w uszach? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chętnie dożyję takiej imprezy z motorami w tle, gdzie ktoś naprawdę zaśpiewa i zabrzmi normalna gitara. O takich klimatach zlotowych marzę, ...

 

Wystarczy przy ognisku dać Włuczykijowi ( Bakczemu ) gitarę ....

...Sprawdzone :)

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, wpędziłeś mnie w miły nastrój tym klipem...

 

no kapela była zacna. Polecam zakup ich płyt (2-ch) u źródła czyli na Ukrainie. Koszt jakieś 10zł/szt.

 

Chętnie dożyję takiej imprezy z motorami w tle, gdzie ktoś naprawdę zaśpiewa i zabrzmi normalna gitara. O takich klimatach zlotowych marzę, żeby pokiwać się w rytm podawany przez kogoś normalnego. Żebym nie musiał uciekać wypędzany kilowatami nieznośnego hałasu. Skąd to dziwaczne zapotrzebowanie na dziury w uszach? Nie wiem...

 

Skoro to temat o punkowym, to pewnie też do mnie pytanie? W odróżnieniu od "hałasu" punkrock to (zazwyczaj) przekaz zawierający bunt przeciwko zakłamaniu, nierówności, zepsuciu, nienawiści itp.

 

A jeżeli lubisz gitarę, to zorganizuj zlot motocyklowy poezji śpiwewanej, zaproś Wolną Grupę Bukowina, Orkiestrę Św. Mikołaja, SDM.... chętnie przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...