Skocz do zawartości

podróżny zestaw do kawy poszukiwany


Rekomendowane odpowiedzi

mój staruszek, nie długo, w październiku, ma urodziny, jest zapalonym motocyklistą, tak samo jak i ja (zresztą on mnie zaszczepił) a na dodatek lubi kawe, każdy dzień rozpoczyna dwoma kubeczkami kawy

 

ma na wyposażeniu moto starą wysłużoną grzałkę nurkową i wozi w jakich pojemniczkach kawę i cukier... tak sobie pomyślalem że może ktoś widział gdzieś jakiś fajny zestaw podróżny do kawy???

 

w skład zestawu musi wchodzić:

- grzałka ew. niewielki czajniczek elektr.

- 2 kubeczki

- pojemnik(i) na kawę i cukier

- 2 łyżeczki

najlepiej jak by to było jeszcze w jakimś fajnym etui

 

sugestie, linki, zdjęcia, adresy, sklepy etc. mile widziane, pomórzcie znaleć cos takiego...plisss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem stary pierdziel. Daleko mi do znajomości internetu, nowych technologii.

Produkt znalazłem po 3 minutach szukania w necie.

Znaczy, Edi ... nie starałeś się.

 

https://www.google.pl/search?q=zaparzacz+do+kawy+samochod&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

 

 

h_perfectcoffee.gifwae_mc-01-12_p003.jpgOpis produktu

\n\n\n\n\n

Instrukcja obsługi i montażu WAECO PerfectCoffee MC 01 3.13 Ekspres do kawy na 1 filiżankę, 12 V lub 24 V

Pojemność: 150 ml Zasilanie: 12 lub 24 V DC Średni pobór mocy: 12 V: 180 W

24 V: 250 W Kolor: Srebrny / czarny Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 135 x 190 x 110 mm (w tym zestaw mocujący) Waga: 0,8 kg Zalety: Krótki czas parzenia, automatyczny wyłącznik, automatyczne rozłączanie - gdy nie ma wody w zbiorniku, stały filtr, wskaźnik LED Certyfikaty: Normy spożywcze, CE W zestawie: Zestaw mocujący do ściany lub pulpitu Opis pozycji: PerfectCoffee MC 01, 12 V Nr ref.: MC-01-12 Opis pozycji: PerfectCoffee MC 01, 24 V Nr ref.: MC-01-24 Zawartość, dostępność i specyfikacje produktów mogą być przedmiotem zmian mających na celu usprawnienia techniczne. Hit cenowy ! wae_button-dc_s001.gif 12 lub 24 V Z zestawem mocującym do pulpitu Dostosowany do przenośnego użytku

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ekawy.pl/produkt/2574 na przykład coś takiego ? można by lekko uzupełnić o tą grzałkę

trochę to za obszerne jak na moto, ale mimo to dziękuję za sugestię

 

szukałem i co nieco znalazłem, pisząc ten tema liczyłem po cichu też na wasze opinie...

ja znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/un...2524677763.html

ktoś używał i może coś o tym napisać???

jeśli macie coś godnego polecenia podeślijcie proszę...

Edytowane przez EDi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...