Skocz do zawartości

Kotlina Kłodzka - sierpień


kargulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kargulo, wcześniej jak 17-18 sierpnia nie dam rady ( jeśli w ogóle w tym okresie dam radę ), ale to nie problem, najwyżej ja dojadę do was gdzieś na trasie już w samej kotlinie. Nie wiem tylko jak planujesz z noclegani, ale ja w zabezpieczeniu i tak wezmę namiot. Piotr planuj tak jak wygodnie jest Tobie i większości , ja najwyżej doskoczę do was już tam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo przyp***łem.... Byłem na prześwietleniu profilaktycznie, ale kości całe. Stłuczenie pewnie zejdzie w parę dni, ale na razie moto ląduje w garażu. Ale w kotlinę choćby z bandażem jadę. Mnie po19ej codziennie też pasuje, więc możemy się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upss Darku spotkanie było wczoraj

 

zostało ustalone że wyruszamy w środę z rana

 

na ile dni? tak do niedzieli lecz ja mam trochę więcej wolnego więc możliwe że osobiście zagoszcze trochę dłużej w tamtych rejonach.

 

i finalnie jest 4 motocykle i 5 osób

 

Yamro

Kreft

frezja110

kargulo + plecak

 

bedzie zajebi...cie, ( oby nie padało )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Kotliny i jeśli mogę coś podpowiedzieć, to jak nie zorganizowaliście jeszcze noclegu to np. koło Bikers Choice gość wynajmuje pokoje za 20 zł z tego co pamiętam. Knajpe szczerze polecam, często tam gościmy:). A do wycieczki mogę jeszcze powiedzieć, że zamek Chojnik w Jeleniej Górze możecie obejrzeć, Twierdze Kłodzką, Stary Książ, jak już będziecie na Książu, wodospad wilczki w Międzygórzu. Jak się chce trochę połazić, to są Błędne Skały i Szczeliniec w Parku Narodowym Gór Stołowych... Jest tu naprawdę pięknie, będziecie mieli co oglądać :) Tylko ostrzegam, jeśli będziecie jechać przez sam Wałbrzych to droga tam jest delikatnie mówiąc fatalna, trochę Was wytrzącha. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze moze i ja się wybiore... Można jeszcze się dopisać Jeśli ud mi się do tego czasu wszytko ogarnąć w moim moto to może. Czy możecie podać jakiś nr kontaktowy?? Będę wdzięczny

 

spoko nie ma problemu, moj numer 519448001

 

 

 

Piotrek, gapa ze mnie i wczoraj byłem w klubie o 19.00, ale tak jak rozmawialiśmy, ja dojadę do Was tylko nie wiem którego dnia. Będę dzwonił.

 

bedziemy na Ciebie Czekać ;)

 

 

 

Sokole_Oko - dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym sezonie planuję wybrać się w tamte rejony na min tydzień, bo jest faktycznie co zwiedzać. Niestety w terminie w którym jedziecie, ja nie dam rady. Wszystkim szerokości i przyczepności, wracajcie cali i nie zapomnijcie napisać jak było.

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...