Skocz do zawartości

cagiva canyon 600 nie pali


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam spory problem z cagivka , rok temu jak bozia nakazała zgasiłem motor wymyłem nasmarowałem i przykryłem kocykiem na sen zimowy . wiosną nowe pomysły a wec rozebranie calego moto i zmiana koloru na proszkowe khaki złozenie wymiana płynów napedu itp i zong . motor kreci ale nie pali czasem pyrchnie z gaznika i to wszystko . to co zrobiłem : wymiana rozrusznika - od stania wilgoci złapał stycznik i przy odpalaniu zawieszał sie i spalił rozrusznik . wymiana stycznika . i dalej nic . wymiana swiecy , fajki - efekt mała iskra . podobno mogłem spalic moduł tak czestym kreceniem . zamówiłem nowy ....

co jeszcze moge zrobic. ps., gaznik czysciutki bak też prąd dochodzi wszedzie .

Edytowane przez skullmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akumulator wyciągnąłeś, gaźnik opróżniłeś i zalałeś bak do pełna jak bozia nakazała ? Bo jeśli tego nie zrobiłeś a gaźnik czyściłeś przed odstawieniem to niestety czeka Cię poprawka z roboty. Paliwo w ogóle dochodzi do świecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssanie lub jego brak coś zmienia ? Spalenie modułu od kręcenia to raczej rzadkość (przynajmniej mi się jeszcze nie zdarzyło a kilka rozruszników męczyłem) dlatego może być tak, że ustawiłeś gaźnik tak jak był wcześniej a po czyszczeniu może wymagać wyregulowania od nowa. Ewentualnie ssanie się nie otwiera w gaźniku. Możesz spróbować samostartem czy silnik w ogóle zagada albo od razu zacząć sprawdzać czy gaźnik robi swoje.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...