Skocz do zawartości

Chorwacja - koniec sierpnia 2012


p3kin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osób chętnych na wspólny wyjazd motocyklowy do Chorwacji. Cały wyjazd planowałem na jakieś 12 dni +-1. Wyjazd planuje na 18 sierpnia do 30 musze wrocic do gdańska. Nie mam dokładnie określonej trasy, chciałbym jednak dojechać do Dubrownika zaliczając po drodze, jeziora Plitwickie. Noclegi do dogadania motele/kempingi. Tempo turystyczne, bo jadę z dziewczyna z tyłu. wszelkie wskazówki odnośnie trasy - miejsca warte zachaczenia, sprawdzone tanie noclegi mile widziane. Jeśli ktoś w podobnym terminie planuje trasę w inna stronę może się dogadamy i zmienię plany, jednak ze względu na koszty chciałbym, aby cała trasa zamknęła się w ok 4000 km.

 

Moja propozycja trasy:

https://maps.google....&sz=9&via=6&z=8

 

pozdro

Edytowane przez p3kin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A nie myślałeś o Bułgarii? Ja na majówkę byłem w Chorwacji - Czarnogórze więc na razie odpada. Wstępnie analizuje właśnie Rumunię - Bułgarię, jak na razie bez żadnych konkretnych założeń/tras, poza tym, że preferuje spanie pod dachem. Termin jak dla mnie odpowiedni.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale...

 

http://wyprawy-patryka.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obgadam temat. jaki rodzaj "odpoczynku" preferujesz? caly czas jezdzenie -> zmiana miejsca noclegu, czy zatrzymac sie w jednym miesjcu na kilka dni i jezdzic po okolicy? jak cos to mam tez temat na m3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka%2520Chorwacja%25202011.jpg

https://picasaweb.google.com/101492709437158165935/MotoChorwacja2011?authkey=Gv1sRgCKze6ZvKtqzyWg# moje fotki i trasa z tamtego roku.

Chętnie pomogę jeżeli macie jakieś pytania

 

papryyk jeżeli będziesz miał konkretny plan pisz. Też coś myślałem o tych kierunkach

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p3kin, seba_fzs - moja "wizja" jest taka aby jechać, po drodze co nieco zobaczyć, kilka dni na miejscu opalając tyłki i droga powrotna. W obecnej chwili nie bardzo mam czas aby nawet zaplanować dobrze trasę, z tego też względu chętnie podłączyłbym się pod kogoś kto ma bardziej sprecyzowany plan. Jeśli bym jechał to prawdopodobnie w składzie 1+1. Myślę, że trasa zamknęłaby się w 5000 km.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły - pisać.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale...

 

http://wyprawy-patryka.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fajne miejsce w Bułgarii to polecam kemping kilometr od Złotych Pisaków Więcej TUTAJ z mojego ubiegłego wyjazdu.

 

Co do Chorwacji to szukałem na początek lipca ekipy do wyjazdu tyle że trasą przez Alpy i w 3-4 tyg. Ostatecznie nic nie wypaliło. Mogę się podzielić PLANEM jaki stworzyłem na tamtą okazję może będzie pomocny. Zastanawiam się nad wyjazdem tak gdzieś sierpień lipiec jednak z naciskiem na Chorwację północną w trybie parę dni w jednym miejscu i poskakać po okolicy. Jednak bez dobrego towarzystwa chyba nic mi z tego nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, Udało się skompletować ekipę na wyjazd ?

Prawdę mówiąc Chorwację już odwiedziłem jakiś czas temu więc próbował bym przekonać Cię do zmiany na Alpy.

No ale to już szczegół. Na pewno się dogadamy. Generalnie moja ekipa wyjazdowa rozpadła się i szukam alternatywy.

Termin 18 sierpnia mi odpowiada, termin powrotu 30 sierpnia również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...