Skocz do zawartości

VII SSSJ (Spotkanie Symaptyków Starej Japonii) Weźmy się i zróbmy!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yanki, ale gdzieś tak koło mc.donalda ?

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia bo nic innego mi nie zostało.

Mi nic innego nie pozostało jak się pod tymi slowami podpisać :( . Od dłuższego czasu mnie tu(FM) nie było,a tu taka niespodzianka ...reaktywacja SSSJ ,a ja czytam o tym w momencie ,gdy Wy jesteście po śniadanku i rozjeżdżacie sied od domów :banghead:

Mam nadzieję...nie wiem na pewno że się dobrze bawiliście i tego Wam zazdroszczę...ale może na wiosnę coś bedzie w planach,to już przypilnuję FM.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa bydgoska w domu zameldowała się o 19.50. Podróż minęła bez wydarzeń.

 

Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Ani i Marcina za zorganizowanie kolejnego spotkania sssj. Było zajefajnie i jak zawsze za krótko.

 

Pozdrawiam również pozostalych uczestników, śmiganie z Wami po winkielkach to czysta przyjemność :)

 

Zdjęcia będą później.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza część grupy warszawskiej również melduje się bez strat w ludziach i sprzęcie :) Przy okazji oszczędnej jazdy pobity został rekord spalania - NTV we 2 osoby spożyła 3,53 l/100. Chyba nie zmienię prędko tej pierdziawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było fantastycznie, mimo wielu przeciwności losu dotarli my`śmy do domu :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również się melduję :)

 

Właśnie leżę sobie w wannie z gorącą wodą i zimnym piwkiem wspominając ostatnie 3 dni.

Ech... Szkoda że tak szybko minęły...

 

Dziękuje wszystkim za wspaniałe towarzystwo, a najbardziej Ani i Buberowi za organizację :notworthy:

 

Wasze zdrowie :flesje:

 

ps1. nie wiedziałem Buber że masz taki talent... naprawdę Stary - Brawo :clap:

ps2. i kolejne "nie wiedziałem"... że Afryką można tak jeździć po winklach :icon_mrgreen: dla ekipy Bydgoskiej specjalne pozdrowienia za dzisiejsze wspólne śmiganie po Czechach :cool:

 

bez strat w [...] sprzęcie :)

My się tym nie możemy pochwalić :icon_twisted:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się i ja - właśnie dotarłam :D

jakoś dziwnie prowadzi się auto po przejechaniu 1400km na moto ;)

 

Bardzo się cieszę że Was wszystkich zobaczyłam, było jak zawsze - super i stanowczo za krótko

Piaff, Buber wielki szacun za zorganizowanie kolejneg SSSJ jesteście wielcy i utalentowani... :clap: :notworthy: Aniu ja to nie mogę sobie wyobrazić jak byś śpiewała bez bólu gardła :eek:

 

Chciałabym również podziękować "moim chamom i prostakom" za namówienie mnie na powrót przez Czechy, trasa rewelacyjna, towarzystwo świetne, widoki zapierające dech w piersi... nic dodać nic ująć

Ja chcę jeszczę!! polskie winkle są jakieś takie bardziej proste :icon_evil:

 

 

P.S. Rosa fajna ta Twoja fujara :wink: :P

P.S.2 a jednak da się jechać GSXerem tak by spalił poniżej 7l/100km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa tego nie odzwierciedlą jak było super, Piaffe, Buber, J(e)rki, chłopaki z Bydzi i cała reszta fantastycznych ludzi dzięki za doborowe towarzystwo i moc atrakcji.

Chciałabym również podziękować "moim chamom i prostakom"
lubisz to ...

 

 

jednak da się jechać GSXerem tak by spalił poniżej 7l/100km
wystarczy poczytać instrukcję i dowiedzieć się, że niektóre motocykle posiadają szósty bieg, np. GSXR :banghead: Edytowane przez sprite11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć.......było bardzo zajefanie. Ukłony dla Buberów i wielkie dzięki za fajne towarzystwo. Byłem tam pierwszy raz, "ino roz" :biggrin: , a czułem się z Wami swojsko. Latanko w powrocie pierwsza klasa, słowa uznania dla Estrelki , bo niewiele kobietek potrafi tak jeździć, mało!!!!!! Wielu facetów tak nie potrafi jeździć bravisssimo!!!! Spodobała Ci się moja fujara? LUBISZ TO.................................................. :biggrin: PZDR4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...