Skocz do zawartości

Z Angli do Polski w 7 dni :)


Jakub Burnog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Zawsze chciałem pojechać na taką dłuższa wycieczke po europie więć wymysliłem sobie taką trase

Z Londynu jade do Paryża z Paryża do Barcelony z Barcelony do Marsyli z Marsyli do Monaco z Monaco do Venecji I z Venecji do Viednia a z viednia już bezpośrednio do Polski chciałem to wszystko zrobić w siedem dni z tym że w każdym mieście spędzić minimum 1 dzien :)

Ja tylko z takim zapytanie jeżeli ktoś z was wie i zna jakieś fajne kretre drogi pomiędzy tymi miastami mógłby mi podać? Niechce jechać autostradami bo to strasznie nudne.

Z góry dzieki.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km ma ta Twoja trasa ? Rachunak jest prosty, policz po 400 - 450 km dziennie i sprawdz czy sie w tych 7 - miu dniach zmiescisz.

 

Jezeli wjedziesz w Alpy to raczej mozesz byc pewny, ze klka fajnych winkli zaliczysz. Wejdz w google maps i sprawdz okolice Andermatt.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to trasa jeszcze nie jest do końca przemyślana i nie musi to być 7 dni może być i 10 urlopu mam 2 tyg więc 14 dni w sumie ale chciałem jeszcze kilka dnia w polsce spędzić i tak góry są jak najbardziej miło widziane jak ogarnie trochę czasu to umieszcza zdjęcie z trasa jaką mniej więcej zaplanowalem :) super sprawa zawsze chciałem to zrobić ale jakoś nigdy się zebrać nie mogłem i myślę zrobić tak z 3 tys mil może więcej :) czyli 5 tys km :) wiem że dużo jeszcze na r1 nie będzie za wygodnie ale kocham jeździć na motorze i dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły i widze piękne góry po drodze :) ale chciałem do barcelony pojechać również :) pozatym po drodze mam marsylia i monaco... musze to dobrze przemyśoleć ale rozważe tą porpozycje :)

 

Barcelona, hmmmm, warto zobaczyc koscoil, kolumne Kolumk'a czy nawet Santa Maria. Na jeden dzien to troche a malo, dlatego bym odpuscil.

 

Monako warto zobaczyc i troche sie po nim pokrecic

 

Polecam Ci dla ochlody kompiel w m. srodziemnym, maja to swietnie rozwiazane. W centrum jest plaza, szatnia ( platna - chyba 2 € ) w ktorej mozesz zostawic ciuchy bez jakiejkolwiek obawy.

 

Fajna traske masz z Menton do Sospel w ktorym jest fajny camping z basenem - ca. 34 km od Menton.

 

Taka trasa, to na dłuższy okres. Pojezdziłem już troche po Europie i uwierz mi,że bedziesz odczuwał mega zmęczenie po tylu km . dziennie :mellow:

 

Zgadza sie,

 

o ile po Alpach 400 - 450 km to naprawde spory wyczyn to po niektorych trasach nacjonalnych mozna czasami pokonac dluzszy dystyns ) no moze z wyjatkiem Szwajcari :icon_mrgreen: )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...