Skocz do zawartości

suzuki gn 125 rok 2000 jak podłączyć podciśnienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Kupiłem gn z 2000 na gażniku mikuni w częściach . Po złożeniu nie mam pojęcia jak podłączyć podciśnienia w nim . Po lewej stronie gażnik ma tylko króciec do paliwa ,z prawej koło czujnika położenia przepustnicy jak mniemam drugi kruciec a na spodzie koło spustu paliwa z komory pływakowej trzeci .Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie idą te podciśnienia ? Podłączony mam tylko wąż od paliwa moto pali ale tylko na ssaniu ale delikatnie przerywa oraz nie wychodzi w o gule na obroty tylko gaśnie po dotknięciu gazu . Króciec do gażnika jest nowy i nie przepuszcza. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma podciśnienia, ten króciec z prawej to zapewne od przelewu, jak położysz moto to nim wyleje się paliwo, a u dołu to króciec od spuszczania paliwa z gaźnika i sprawdzania poziomu paliwa.

Poziom paliwa ustawiony prawidłowo?

Jaki kolor ma świeca?

To czteropak?

Co z z zaworami?*

 

 

 

*niepotrzebne skreślić

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok .Tylko to dlaczego jak zatkam te dwa krućce moto momentalnie gaśnie?Poziom paliwa dziś sprawdzę i napisze . Zaworów jak na razie nawet nie ruszałem . Słyszałem ten silnik ze dwa dni przed rozbiórką dawcy i działał ok.Kruciec do spuszczania jest z dołu zakręcany śrubą a obok jest następny cienki tak ze 3 do 4 mm . Po prawej stronie gażnika jest czujnik położenia przepustnicy jak go odłączyć to nic się nie zmienia . Silnik jest ze starszego gn ok 1995 do 8 gażnik wraz z instalacją i resztą to 2000.Świeca jest czarna ale bez sadzy ,iglica na drugim nacięciu od góry przełożyłem na środkowe . Przedmuchałem gażnik i znalazłem podwiniętą lekko membranę którą założyłem jak być powinna .Włożyłem do moto i pali na dotyk dalej kuleje i prubójąc dodać gazu wchodzi na delikatnie większe obroty ale cały czas kuleje lecz nie gaśnie jak poprzednio . Nie reaguje na ssanie w ogule teraz ,

Edytowane przez tomasz wloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...