Skocz do zawartości

Chce kupic skuter - jak sprawdzić?


scurvy_shadow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do Was prośbę o jakieś porady jak mógłbym sprawdzić skuter przed zakupem.

Jestem zielony jak diabli, ostatni raz na motorze siedziałem jakieś... 8lat temu, a teraz potrzebuje czegoś do przemieszczania się.

 

chwilowo jestem zainteresowany tym sprzetem:

http://allegro.pl/suzuki-zillion-70-cm-hebo-technigas-skut-or-die-i2357734984.html

 

i teraz pytanie co mogę sprawdzić aby być choć trochę pewny tego co kupuje...

 

Wiem, oczywiście, że odpalić, posłuchać jak działa. Sprawdzić czy odpalam z zimnego silnika napewno. Przejechać się po jakimś piasku aby zobaczyć czy nie zostawiam dwóch sladów... Jednak jak sprawdzić ramę - czy jest prosta? Gdzie szukać numerów ramy aby porównać z dokumentami?

 

O czym jeszcze pomyśleć?

 

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz PJ ?

jak tak szukaj 125-250, więcej ofert i mniej stresu w mieście

 

sprawdzenie standardowe, odpalanie na zimnym, działanie świateł itp, prowadzenie na prostej, przy skręcie, przejazd przez kałużę (czy faktycznie jednośład).

numerki są gdzieś ukryte, zależy od producenta, trzeba szukać

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz plastik ( jak siedzisz to na przeciwko kolan) to tam jest taka hmm nie wiem jak to nazwać ... zaślepka prostokątna to za nią jest jeden nr ) a drugi z tyłu bodajże z lewej strony między tylnią owiewką a nadkolem . W większości modelach tak jest a w innych to możesz wcześniej sprawdzić w serwisówce na necie

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...