Skocz do zawartości

Dom Dziecka Warszawa 03.06.2012


kamils
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam nadzieję, że w tym roku nie damy ciała.

 

Zapraszam wszystkich 03.06.2012 do Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie.

 

Planowana zbiórka o godzinie 10 na parkingu przy Centrum Handlowym Bemowo na ul. Powstańców Śląskich (obok BP).

Stamtąd ruszamy na Korotyńskiego. Ci, którzy nie zdążą na Bemowo, mogą śmiało dojeżdżać na miejsce.

 

W planach jest przewiezienie dzieci alejkami parku obok Domu Dziecka, więc proszę o zabranie dodatkowych kasków i z góry apeluję o rozsądek i bezpieczeństwo. Ma nam pomóc Straż Miejska i Policja, musimy mieć kaski, prędkość max 20 km/h, teren będzie wydzielony taśmą.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość, można coś ze sobą zabrać, aby przekazać dla dzieci.

Na miejscu planujemy zbiórkę pieniędzy, którą przekażemy w całości Domowi Dziecka.

 

Gorąco zapraszam wszystkich, im będzie nas więcej, tym lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że mocno liczymy na Waszą obecność :) Nie mówiąc już o dzieciakach :)

Tak więc zaplanujcie sobie cudowną niedzielę w towarzystwie motocykla i uśmiechniętych dzieciaków, które w cudowny sposób ładują nasze energetyczne akumulatory :)

 

Powiadomcie kogo tylko możecie!

 

A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak to jest podczas takiej wizyty to zapraszam tutaj:

https://picasaweb.go...Dziecka10062007

https://picasaweb.go...Dziecka12062005

 

Mam nadzieję, że te zdjęcia Was przekonają :)

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku, wśród atrakcji przewidziane jest pchanie cebry? :icon_mrgreen:

 

Czy pchanie cebry to nie wiem, ale na terenie DD będzie odbywać się festyn, więc jest spora szansa na zdjęcie w radiowozie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

planuję przybyć bezpośrednio na Korotyńskiego, ok 1030 będzie dobrze?

 

@kamils - Co konkretnie miałeś na myśli pisząc, że można "coś zabrać, żeby przekazać dla dzieci"? Zabawki? książki? Jakie to dzieci (grupy wiekowe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję przybyć bezpośrednio na Korotyńskiego, ok 1030 będzie dobrze?

 

@kamils - Co konkretnie miałeś na myśli pisząc, że można "coś zabrać, żeby przekazać dla dzieci"? Zabawki? książki? Jakie to dzieci (grupy wiekowe)?

 

Myślę, że nawet 11 będzie OK. Zawsze na Bemowie trochę się schodzi.

 

Jeśli chodzi o rzeczy do zabrania to mile widziane są: książki, bloki i farby do malowania, zeszyty, itp., słodycze. Wiem, że dzieciaki mają full maskotek, ale jeśli ktoś ma jakieś gry to można je zabrać. Co do grup wiekowych to niestety mamy tam pełną rozpiętość. Od totalnych maluchów po właściwie młodzież.

 

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie :)

 

Do zobaczenia w niedzielę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zorganizowałem kilka rzeczy dla dzieci - miśki i książeczki.

Generalnie, nie ma dużo małych dzieci, więc można zabrać np. słodycze - uniwersalne dla wszystkich :)

Najważniejsze, żebyśmy byli MY, a z tego co widzę, nie ma zbyt wielu zdeklarowanych ochotników :(

Wszystkim powyższym - dziękuję!

 

Jeśli chodzi o bemowo - ja tam będę, to może być dobry punkt zbiórki dla tych, którzy nie wiedzą jak dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...